Filtrowanie wody z kranu - dzbanek filtrujący WESSPER

O tym, że trzeba pić dużo wody, szczególnie teraz podczas upałów chyba nie muszę Wam pisać. Zazwyczaj wybieramy wodę butelkowaną, ale w domowym zaciszu warto pomyśleć o jakiejś alternatywie - z pewnością jest nią filtrowanie wody z kranu, ja używam do tego mojej nowości, czyli dzbanka filtrującego Wessper AquaMax.UWAGA !!!

Mam dla Was KOD RABATOWY -20% na hasło: lifebymarcelka 
do wykorzystania na zakup dzbanka filtrującego WESSPER
 w sklepie internetowym AGDmaster.com


Dlaczego warto filtrować wodę z kranu przy użyciu dzbanka filtrującego?

Przede wszystkim dlatego, iż pozbywamy się z niej zapachu i smaku chloru, a także wpływa to na zmiękczenie wody. Szczególnie widoczne jest to w postaci kamienia, który osadza się na czajniku, ale również na szklance np. podczas robienia herbaty. Dla mnie jest to już na tyle przekonujące, że czuję ogromną różnicę szczególnie podczas  picia herbaty, jej smak jest w końcu wyraźny i jest zdecydowanie smaczniejsza. Druga rzecz to to, że zwykła "kranówka" jakoś mi nie podchodzi - ma specyficzny zapach i smak, jednak po użyciu dzbanka filtrującego to już nie jest ta sama woda - ona jest bez porównania smaczniejsza.


Uważam, że tego typu dzbanek filtrujący to absolutny must have w domu każdej z nas. Szczególnie teraz - podczas upalnego lata widać konieczność jego posiadania, ponieważ podczas upałów pijemy znacznie więcej wody, a przynajmniej powinniśmy. Nie zawsze mamy pod ręką wodę butelkowaną, dlatego w domowym zaciszu szczególnie warto mieć odpowiednio alternatywę w postaci przefiltrowanej wody z dzbanka filtrującego.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka