Gdzie szukać dobrego fachowca - serwis Fixly.pl

Przyzwyczailiśmy się do tego, że w dzisiejszych czasach zamawiamy wszystko przez internet, dokonujemy tutaj różnorodnych zakupów z dostawą do domu, a co gdyby w ten sam sposób zamawiać fachowców? Nie ważne czy szukamy wykonawcy do budowy domu, aby spełnić swoje marzenia czy planujemy zmiany obecnego wyglądu mieszkania i szukamy usług remontowych - wtedy z pomoc przychodzi serwis Fixly, który należy do Grupy OLX - i działa na zasadzie tzw. reverse classifieds, czyli odwrócony klasyczny model ogłoszeniowy, dzięki niemu bez problemu znajdziemy fachowca, który wykona nasze zlecenie. Brzmi prosto i tak właśnie jest - przeczytacie o tym w dalszej części wpisu.

W serwisie Fixly znajdziemy fachowców, którzy oferują usługi z 12 kategorii związanych z takimi dziedzinami, jak budowa domu, prace wykończeniowe, a także sprzątanie czy roboty w ogrodzie.

Fixly - jak znaleźć fachowca ? 

Przeglądając usługi oferowane przez fachowców na serwisie wybieramy konkretny dział/temat, który na interesuje. Od razu wiemy ilu fachowców z danego działu ma swoje konto na serwisie, a także jaka jest średnia ilość wysyłanych przez nich wiadomości z ofertami oraz szybkość odpowiedzi, dzięki czemu wiemy czego możemy się spodziewać po zadaniu naszego zapytania.

Następnie określamy lokalizację i precyzujemy nasze zapytanie. Przechodzimy przez kolejne pytania po to, aby jak najlepiej określić kogo szukamy i do jakiej konkretnie pracy.


Po złożeniu zapytania pozostaje nam tylko czekać na oferty od fachowców - serwis automatycznie wysyła zapytanie do fachowców z naszej okolicy, którzy będą wstanie zrealizować i wykonać dane zamówienie. Na złożenie swoich ofert fachowcy mają 24 godziny, gdy 5 potencjalnych wykonawców odpowie na nasze ogłoszenie, to oferta zostanie wstrzymana. My otrzymujemy najbardziej dopasowane oferty, z których będziemy mogli wybrać wykonawcę - dane kontaktowe są dostępne po zaakceptowaniu konkretnej oferty danego fachowca. Złożenie zapytania w serwisie Fixly jest bezpłatne dla zlecających.

Istotną kwestią jest fakt, że na serwisie fachowcy zbierają opinie od zleceniodawców, dzięki czemu wiemy jak przebiega współpraca z danym wykonawcą. Ważne są takie kwestie, jak to czy współpraca z danym fachowcem przebiega bezproblemowo, czy dotrzymuje on ustalonych terminów, czy wykonuje usługę należycie, jaki jest z nim kontakt, itp. Te informacje są bardzo ważne na etapie wyboru najlepszego fachowca.


W serwisie Fixly najbardziej podoba mi się fakt, iż wszystko przebiega tam bardzo szybko i sprawnie. Dostaje się oferty tylko od tych fachowców, którzy są wstanie wykonać daną pracę w określonym przez nas terminie - znacznie ułatwia to sprawę i pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Za jednym razem możemy porównać oferty różnych fachowców, ponieważ mamy wszystko w jednym miejscu. Nie ukrywam, że dla mnie takie rozwiązani jest bardzo wygodne i pozwala mi zaoszczędzić sporo czasu.

Znacie serwis Fixly.pl ? 

Komentarze

 1. U nas zdecydowanie przydałby się dobry elektryk na chwilę obecną :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Tego serwisu nie znam, ale na pewno się kiedyś przyda! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak na razie nie planuję remontu :) Ale dobrze wiedzieć o takiej stronce :)

  OdpowiedzUsuń
 4. póki co mi nie potrzebne takie strony:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka