Kosmetyczni ulubieńcy - Czerwiec 2019 - Max Factor, Sally Hansen, MUR, MEXX

Dawno nie było żadnego przeglądu mojej kosmetyczki, dlatego też przygotowałam dla Was wpis z moimi kosmetycznymi ulubieńcami czerwca 2019. W moim zestawieniu znalazły się produkty z różnych kategorii, ale wszystkie są łatwo dostępne, można je zamówić w perfumerii online ELNINO PARFUM.


MAKEUP REVOLUTION LONDON RENAISSANCE PALETTE NIGHT - piękna paleta z cieniami, które są idealne do wykonania codziennego makijażu, zarówno tego dziennego, jak i wieczorowego. Moje serce skradły nie tylko kolory tych cieni, ale również ich trwałość - utrzymują się na powiece przez cały dzień, nie utleniają się i nie obsypują z powieki.


MAX FACTOR LASTING PERFORMANCE Podkład do twarzy - mój absolutny hit podczas upalnych dni, dzięki niemy nie muszę się sprawdzić czy mój makijaż jakoś przetrwa podczas upałów. Podkład ten idealnie kryje i matuje skórę, a jednocześnie nie prowadzi do jej przesuszenia. Mam go już pewien czas i z pewnością mogę stwierdzić, że jest bardzo wydajny, ponieważ już niewielka jego ilość zapewnia bardzo dobre krycie.


MEXX BLACK WOMAN Woda toaletowa dla kobiet, czyli mój zapach na lato, o którym pisałam Wam na blogu jakiś czas temu. Pomimo tego, że moja kolekcja zapachów jest dość okazała, to właśnie po ten zapach sięgam ostatnio najczęściej. Zapach ten jest kwiatowy, świeży idealny na upalne letnie dni.


SALLY HANSEN AIRBRUSH LEGS FLUID, czyli tzw. rajstopy do nóg. Dla mnie zdecydowanie jest to hitowy kosmetyk, który w sezonie letnim jest przeze mnie używany bardzo często. Dzięki niemu moje nogi wyglądają idealnie, tak jakbym miała na sobie rajstopy - właśnie o taki efekt mi chodziło. W produkcie tym podoba mi się to, że jest on bardzo łatwy w użyciu, nie pozostawia smug, gdyż z łatwością się rozsmarowuje.


Znacie moich kosmetycznych ulubieńców z początku lata?
Jakie kosmetyki zostały Waszymi ulubionymi w czerwcu ? 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka