Okrągła skandynawska ława do salonu + kod rabatowy do edinos.pl

Wnętrza w skandynawskim stylu wciąż są na topie, a ja sama jestem ich wielką fanką, dlatego wybierając nowy stolik na www.edinos.pl szukałam takiego, który będzie idealnie wpasowywał się w taką stylistykę. Zdecydowałam się na białą skandynawską ławę ze schowkiem, która idealnie wpasowuje się w stylistykę mojego salonu. Okrągła ława okazała się być strzałem w dziesiątkę, więcej tego typu stolików można znaleźć na www.edinos.pl/lawy-okragle  - wybór jest przeogromny.


UWAGA
Dla pierwszych 20 osób 
mam kod rabatowy o wartości 15 zł 
 na hasło: 73ccaedi

Dlaczego warto wybrać okrągły stolik do salonu?
  • - wymaga mniejszej ilości przestrzeni niż stolik w kwadracie lub prostokącie
  • - nie ma wystających narożników, o które zawadzamy podczas przechodzenia obok niego, co niestety często mi się zdarza
  • - jest bardziej „przytulny”
  • - moje dzieci chętnie się przy nim bawią
  • - jest idealny do robienia blogowych zdjęć

Dodatkowym atutem stolika, który wybrałam jest fakt, iż posiada on schowek pod blatem – jest to idealne miejsce do przechowywania np. słodyczy czy słonych przekąsek. Mimo tego, że jest dość niski to jest bardzo stabilny i dobrze wykonany, dzięki czemu dzieci nie próbują same przenosić go po pokoju. Idealnie wpasował się do naszego salonu i stał się naszym ulubieńcem.

Google Plus

O Life by MARCELKA

Matka, żona, kobieta, która wciąż czegoś szuka i za czymś goni… Kocha wszystko co typowo kobiece – kosmetyki, ubrania, gadżety i inne bibeloty. Blog jest odzwierciedleniem tego co jej w duszy gra :) Zapraszam do obserwacji moich profili na Instagramie i Facebooku.

13 komentarze :