LEGO Minecraft Rezerwat zwierząt 21253

* Współpraca barterowa z TaniaKsiazka.pl*

Przyspieszony prezent od Zajączka - klocki LEGO Minecraft, to zdecydowanie był najlepszy wybór - on nigdy się nie nudzą, a każdy kolejny zestaw przynosi dużo radości. Tym razem postawiłam na nowość LEGO Minecraft Rezerwat zwierząt, które pojawiły się na rynku w tym roku i stanowią idealne uzupełnienie dla zestawów z serii LEGO Minecraft, które już mamy w domu. LEGO Minecraft Rezerwat zwierząt 21253Zestaw LEGO Minecraft Rezerwat zwierząt dedykowany szczególnie dla fanów Minecraft w wieku od siedmiu lat. Bardzo podoba mi się, że jest tak mocno rozbudowany - można powiedzieć, że jest to trzyczęściowa zabawka, ponieważ składa się z trzech miejsc, które dają ogromne możliwości co do pomysłów na zabawę. Ogrodzony plac zabaw z bramą i spiżarnią dla zwierząt, która jest pełna karmy - znajdziemy tam kości, marchewkę, a także pszenicę. Kolejne możliwości zabawy to miejsce na piknik wraz ze stołem pod drzewem i przytulny zakątek do odpoczynku dla zwierząt z dywanem. 


W zestawie LEGO Minecraft Rezerwat zwierząt znajdziemy aż sześć zwierzątek z gry Minecraft: małe moby, czyli małe zwierzątka - kot, owca, wilk, królik, krowa oraz mały zombie znany z gry. Dodatkowo w zestawie znajduje się minifigurka Efe - jest to nowość, we wcześniej dostępnych zestawach nie pojawiała się ta figurka. 


Rezerwat zwierząt daje wiele możliwości ciekawej zabawy, zarówno samymi zwierzakami, jak i miejscami do odgrywania scenek. Dzięki dobrze zaopatrzonej spiżarni dzieci mogą bawić się w karmienie zwierząt. Dodatkową atrakcję stanowi opiekunka zwierząt - Efe, która daje dodatkowe możliwości zabawy.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka