Dlaczego warto brać udział w konkursach?

*Wpis sponsorowany reklama  fajnekonkursy.pl*

Konkursy zawsze lubiłam i lubię do tej pory - chętnie biorę w nich udział i zachęcam do tego również  moje dzieci, które mają już na swoim koncie pierwsze sukcesy w tym temacie. Zawsze mocno im kibicuję, tym bardziej, że sama mam na koncie sporo sukcesów w konkurach, udało mi się wygrać wiele ciekawych nagród rzeczowych i nawet jakieś pieniężne, zresztą piałam Wam o tym na blogu. Uważam, że konkursy to bardzo fajna sprawa i warto próbować w nich swoich sił, tym bardziej, że wiele konkursów ma bardzo proste zasady, a udział w nich zajmuje dosłownie chwilę. Ja często korzystam z agregatora konkursów internetowych - tutaj można znaleźć aktualne konkursy i wybrać te, w których można wygrać interesujące nas nagrody, taka forma jest dla mnie zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ pomaga szybko i sprawnie zweryfikować dany konkurs pod względem tego czy chcemy wziąć w nim udział czy nie. Konkursy z fajnekonkursy.pl - Konkurs "Rozwiąż rebus i napisz rymowankę"


Obecnie na stronie https://fajnekonkursy.pl/konkurs/ można znaleźć bardzo ciekawy konkurs - "Rozwiąż rebus i napisz rymowankę", w którym można wygrać bardzo fajny zestaw kosmetyków Bruno Banani Pure Women oraz zestaw kosmetyków Nivea Men Sensitive Premium - zasady są bardzo proste, a nagrody atrakcyjne - z pewnością takie zestawy będą miłymi upominkami. 

Bardzo podoba mi się fakt, iż na stronie z aktualnymi konkursami jest wszystko bardzo dokładnie opisane - wiemy co to za konkurs, jakie nagrody są przewidziane, jakie są warunki uczestnictwa oraz zadanie konkursowe do wykonania. Dochodzi do tego najbardziej kluczowa informacja, czyli czas trwania konkursu i linki do źródła, gdzie dany konkurs się odbywa. Ten dokładny opis sprawia, że bez problemu znajdziemy konkursy dla nas, bez zbędnego przeglądania wielu stron wybierzemy odpowiedni dla nas - z interesującymi nas nagrodami, z zadaniami, które wykonamy z łatwością. 

Dzięki korzystaniu z tej strony możemy zaoszczędzić sporo czasu, który musielibyśmy poświęcić na wyszukiwanie ciekawych konkursów w internecie. Dodatkowo na stronie można znaleźć szereg porad i wskazówek odnośnie tego co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse biorąc udział w konkursach internetowych. 


Dlaczego warto brać udział w konkursach internetowych?


Uważam, że jest to bardzo dobry sposób na to, aby wygrać ciekawe nagrody, ale co ważne, również na to, aby pobudzić swoją kreatywność - często zadania konkursowe wymagają od nas właśnie tego, aby w kreatywny sposób wykonać jakieś zadanie. Osobiście takie konkursy lubię najbardziej, przygotowanie jakiegoś opisu czy kreatywnej odpowiedzi zawsze było dla mnie interesującą formułą konkursu - chyba dlatego, że właśnie w tego typu konkursie udało mi się wygrać nagrodę pieniężną. Kolejną ciekawą formułą są konkursy ze zdjęciami, gdzie trzeba przesłać zdjęcie z danym produktem lub o danej tematyce, kiedyś wygrałam fajną nagrodę w konkursie na świąteczną stylizację, było to na początku mojej przygody z blogiem modowym i wygrana bardzo mnie ucieszyła.

 Warto też wspomnieć, że żeby wygrać - trzeba brać udział w konkursach. Im więcej gramy - tym większa szansa na wygraną... 

Komentarze

 1. Zdecydowanie warto :) Udało mi się wygrać kilka fajnych rzeczy, kosmetyków :)

  OdpowiedzUsuń
 2. przyznaję się, że nie przepadam za konkursami, bo nigdy nie wierze, że coś wygram

  OdpowiedzUsuń
 3. Też uważam , że zdecydowanie warto. Zdarzyło mi się nawet od czasu do czasu w nich coś wygrać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja ciocia brała udział w konkursach, czasem wygrywała co ją ciezyło. Znam też osobę która właśnie była uzalezniona od konkursów. Mi czasem zdarza sie brać udział.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też lubię konkursy. Sporo ciekawych rzeczy udało mi się już wygrać. ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też kocham konkursy, zwłaszcza takie w których można coś wygrać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię konkursy, ale zwykle biorę udział w niewielu, organizowanych przez firmy, których produkty uwielbiam :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka