Personalizowany kubeczek z projektem online – postaw na swoją kreatywność

    *ARTYKUŁ PARTNERA -  fotobloki.pl *

Przeglądając sieć, spotkałam się ostatnio z możliwością zamówienia kubeczka z samodzielnie stworzonym wzorem. Pomyślałam sobie, że personalizowane kubki to świetny sposób na wyjątkowy i niepowtarzalny gadżet. Taki kubek może być idealnym prezentem dla bliskiej osoby lub wspaniałym dodatkiem do własnej kolekcji naczyń. Postanowiłam przetestować, jak działa ten https://fotobloki.pl/gadzety-na-prezent/kubek-z-twoim-wzorem-kreator-projektowkreator projektów i czy jakość otrzymanego kubeczka będzie zadowalająca. Swoje wrażenia opisuję poniżej.

1.      Wybór kubeczka

Pierwszym krokiem była decyzja, jaki kolor kubeczka wybiorę. Postanowiłam wybrać dla siebie biały kubek z różowym wnętrzem i uszkiem. Trudno było mi się zdecydować, bo kolorów do wyboru miałam dużo. Odrzuciłam więc kubeczek z elementami w kolorze żółtym, pomarańczowym, czerwonym, bordowym, niebieskim, błękitnym, granatowym, czarnym, jasnozielonym, ciemnozielonym oraz cały biały.

2.      Skorzystanie z kreatora projektów

Projekt kubeczka przygotowuje się w łatwym do obsługi programie graficznym online. Obawiałam się, czy poradzę sobie z programem, jednak wszystko poszło jak z płatka. Po wyborze koloru kubka pojawiło się białe pole, w którym obszar zadruku był ograniczony liniami. Wiedziałam już, w jakim obszarze muszę zmieścić swój projekt, aby prezentował się pięknie. Na kubeczku mogą znajdować się różnego rodzaju wzory, teksty, zdjęcia, a nawet loga firm. Ja postanowiłam zrobić kolaż z pamiątkowymi zdjęciami z wakacji, korzystając z gotowego szablonu. Dorzuciłam też swoją ulubioną sentencję i datę wyjazdu uwiecznionego na kubku. Co spodobało mi się najbardziej? To, że mogłam zrobić dowolną kompozycję, wybierać różne rodzaje czcionek i kolor napisów. A do tego obracać i przesuwać elementy, jak mi się żywnie podoba. Hitem jest dla mnie podgląd projektu w 3D. Mogłam na nim zobaczyć, jak faktycznie będzie wyglądał mój kubek. To zupełnie co innego niż oglądanie płaskiego projektu, a potem przykra niespodzianka, że otrzymało się co innego, niż chcieliśmy.

3.      Oczekiwanie na przesyłkę z personalizowanym kubkiem

Gdy mój projekt na kubek przybrał już ostateczną wersję, zaakceptowałam go i złożyłam zamówienie. Nie mogłam się już doczekać mojego nowego gadżetu do picia kawy. Na szczęście czas realizacji zamówienia wynosił jedynie 2 dni. Gdy kurier zapukał do moich drzwi, byłam niezwykle podekscytowana. Tak samo, kiedy otwierałam pięknie i bezpiecznie zapakowaną paczkę. Wreszcie moim oczom ukazał się kubek. I byłam niezwykle ucieszona.

4.      Zalety kubka z własnym wzorem przygotowanym w kreatorze online

Co rzuciło mi się w oczy po rozpakowaniu przesyłki? Przede wszystkim to, że mój kubeczek wyglądał identycznie, jak na podglądzie 3D. Jedyna delikatna różnica to odcień obrazka, który w druku wygląda ciut inaczej niż na moim monitorze (ale to jest normalne!). Nadruk ma piękne, wyraziste kolory, jest bardzo szczegółowo odwzorowany. A błękitne elementy kubeczka mają bardzo ładny kolor. Sam kubek jest też w kolorze czystej bieli. Inne w porównaniu z nim wydają się raczej kremowe. Od razu po obejrzeniu kubka umyłam go i zaparzyłam w nim kawę. Powiem Wam, przyjemnie piło mi się z niego popołudniową latte.

Czy poleciłabym zamówienie kubeczka z własnym wzorem? Na pewno tak! Podsumowując, była to dla mnie świetna zabawa, gdy mogłam stworzyć wzór nadruku sama od podstaw. Widziałam też od razu efekty na trójwymiarowym podglądzie. Dzięki temu wiedziałam, co zamawiam i jaki produkt otrzymam. Personalizowane kubeczki to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto chce stworzyć gadżet, który odzwierciedla jego osobowość i preferencje. Mogą stanowić świetny prezent dla bliskiej osoby lub doskonałą formę promocji dla firmy.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka