Osłony na biurko z pleksi - nie tylko w czasie pandemii

 *Wpis sponsorowany - reklama zabudowa.info.pl*


Osłony z pleksi na biurko zyskały na popularności w czasie pandemii, kiedy to ich obecność została niejako narzucona przez przepisy sanitarno-epidemiologiczne, które do dzisiaj zalecają ich użycie w pewnych miejscach. W większości jednak są one nadal stosowane, choć nie ma takiego obowiązku - wynika to z faktu, iż ich obecność nie przeszkadza w obsłudze klientów, a jednocześnie chroni zdrowie pracowników - skutecznie obniżają ryzyko choroby wirusowej, szczególnie w okresie przeziębień. 


W zależności od rodzaju biurka, ogólnej zabudowy biura itp. można wybierać osłony z pleksi dedykowane do danego miejsca. Warto wybierać systemy, które są łatwe w montażu i demontażu, a jednocześnie łątwo je modyfikować i  dostosowywać do innego pomieszczenia lub nowej zabudowy.  Duży wybór systemów osłon z plexi ma firma OMEGA System, która specjalizuje się w  lekkich systemach zabudowy. 

Przykłady systemów zabudowy z pleksi oferowanych przez firmę OMEGA System 


Jak widać osłony z pleksi mogą być montowane na różne sposoby - mogą posiadać specjalne przyssawki czy też kółka, wszystko to sprawia, że ich montaż jest niezwykle łatwy i można go wykonać samemu. Sam materiał, z którego są one wykonane to antywirusowa plexi, która spełnia obowiązujące normy i jest łatwa w czyszczeniu przy użyciu środków dezynfekujących. Dzięki dużej uniwersalności może być stosowana w wielu przestrzeniach, chociażby takich jak biura, apteki czy też punkty obsługi klientów różnych branż. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka