Jaki wideodomofon wybrać ?

 *Wpis sponsorowany - reklama 5tech.pl*


Standardowe domofony odchodzą powoli w zapomnienie, a ich miejsce zajmują wideodomofony, które nie tylko pozwalają zobaczyć osobę, która chce wejść, ale również mogą mieć wbudowane szereg dodatkowych opcji, które mają zwiększyć nasze bezpieczeństwo. 


Dlaczego warto mieć wideodomofon? 


Posiadanie takiego urządzenia daje o wiele większe bezpieczeństwo niż standardowy domofon, ponieważ od razu widzimy "z kim mamy do czynienia" i kto chce wejść do naszego domu.  Sprawia, że mamy większą kontrolę co do tego co dzieje się przed naszym domem, a co za tym idzie czujemy się spokojniej i pewniej.  Dzięki kamerze zainstalowanej na zewnątrz widzimy na monitorze wideodomofonu zamontowanym w domu osobę dzwoniącą, a co ważne ta komunikacja jest jednostronna i druga strona nas nie wiedzi.  


Na co zwrócić uwagę wybierając wideodomofon ?


Ważną sprawą jest jakość wykonania, ponieważ część z kamerą jest zamontowana na zewnątrz i musi być odporna na czynniki zewnętrzne wynikające ze zmiany temperatur i zjawisk atmosferycznych. Kolejna kwestia to rozdzielczość i jakość obrazy przesyłanego z zewnętrznej kamery, warto także zwrócić uwagę na wielkość wyświetlacza, który będzie zamontowany w domu. 

Właśnie dlatego  warto wybrać wideodomofon dwu żyłowy, taki jak:  5tech.pl/system-dwuzylowy,c39.html - może on posiadać szereg dodatkowych funkcji, które sprawiają, że jest on jeszcze bardziej przydatny i zwiększa nasze bezpieczeństwo. Owe funkcje to chociażby możliwość przekierowania na telefon, nagrywanie obrazów czy też robienie zdjęć, a także obsługa kamer IP czy monitoring.

Komentarze

  1. Wszystko zgrane razem, domofon, wideo i jeszcze widoczne na ekranie smartfona, powoli wszystko będzie w tym urządzeniu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka