Zegarek dla niego - jaki wybrać?

 *Wpis sponsorowany we współpracy z WestWatches

Zegarek to bardzo ważny dodatek, ponieważ pełni nie tylko funkcję praktyczną, czyli pokazuje nam upływający czas, ale również jest pewnego rodzaju biżuterią. Zarówno kobiety, jak i męźczyżni zwracają uwagę na to, aby był on odpowiednio dobrany i dobrze się prezentował. Zbliżający się świąteczny czas jest idealną okazją do tego, aby kupić swojemu męźczyźnie właśnie zegarek - odpowiednio dobrany do jego stylu życia, ubierania oraz wykonywanych aktywności. 

Do wyboru mamy całe mnóstwo różnorodnych zegarków - wśród ciekawych modeli dostępnych w WestWatches mamy zegarki o klasycznym stylu, które są jednymi z najczęściej wybieranych. Klasyczny zegarek zawsze jest modny i zawsze dobrze się prezentuje. 

Zegarki sportowe są bardzo często wybierane przez męźczyzn prowadzącycyh aktywny tryb życia, uprawiających różne sporty, ponieważ wtedy taki zegarak może posiadać dodatkowe funkcje, które pozwalają mierzyć intensywność, jakość i czas wykonywach ćwieczeń czy innych akrywności ruchowych. Do tej grupy będą się również zaliczały zegarki z dodatkowymi funkcjami, jak np. zegarki nurkowe - wodoodporne. Obecnie zegarek nie tylko odmierza czas, ale może mieć również takie funcje, jak pokazywanie faz księżyca, datownik, czy też bardziej rozbudowane, często pojawiające się w zegarkach o charakterze militarnym, funkcje typu wbudowany kompas lub nadajnik GPS.


Czym się kierować wybierając zegarek dla niego?
  • stylem ubioru osoby obdarowywanej 
  • wykonywanymi aktywnościami
  • przywiązaniem do klasyki lub podążaniem za trendami 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka