Smartwatch Garett dla dziecka - model KIDS ROCK 4G RT RÓŻOWY

 Obecnie tradycyjny zegarek zastępuje nam smartwatch, który pełni już nie tylko funkcję informowania o tym, jaką mamy godzinę, ale daje znacznie więcej możliwości. Decydując się na smartwatch dla dziecka - traktujemy go trochę jako pierwszy krok przed posiadaniem telefonu komórkowego, ponieważ nasz nowy zegarek marki Garett daje możliwość komunikowania się z dzieckiem. Zdecydowałam się na zegarek znanej mi marki, ponieważ sama od kilku miesięcy jestem posiadaczką smartwatcha tej marki i moja opinia na jego temat się nie zmieniła - jestem nim zachwycona. 

Model, na jaki się zdecydowaliśmy to Smartwatch Garett KIDS ROCK 4G RT  - posiada on wiele ciekawych funkcji, które są bardzo przydatne w codziennym użytkowaniu. Ma ciekawy, nowoczesny design - podoba się dzieciom, a przecież to one go noszą.  Dotykowy ekran i przejrzyste menu sprawiają, że jest bardzo łatwy i intuicyjny w obsłudze. 

Posiada slot na kartę SIM, dzięki czemu mamy możliwość umieszczenia w zegarku karty Nano SIM dowolnej sieci. Była to dla mnie ważna kwestia, ponieważ zależało mi na możliwości używania zegarka jako telefonu, aby móc utrzymać kontakt z dzieckiem, kiedy jest w szkole, a ja w pracy.  Karta używana do smartwatcha musi być aktywna, nie może mieć aktywnego kodu PIN, ponieważ uniemożliwi to jej działanie po umieszczeniu w zegarku, ważne jest również, aby posiadała ona włączoną usługę internetu oraz obsługiwała tryb pracy 2G/3G/4G.

Przejrzysta instrukcja obsługi w języku polskim, która jest dołączona do zegarka sprawia, że instalacja karty SIM i wszelkich ustawień w zegarku jest bardzo łatwa. Po zainstalowaniu karty SIM i pierwszym uruchomieniu zegarka należy zainstalować na telefonie aplikację Garett Tracker na telefonie - da nam to możliwość połączenia i kontroli z zegarkiem, a także dostęp do jego wszystkich funkcji.  


Z poziomu telefonu mamy możliwość kontroli nad zegarkiem, poprzez sprawdzanie aktywności, zdalny aparat czy też otrzymywane powiadomienia. Z pewnością ważną i przydatną funkcją jest stworzenie tzw. "białej listy",  która ogranicza możliwość połączenia się dziecka z nieznanymi numerami - może ono kontaktować się jedynie z osobami zapisanymi przez rodzica w książce telefonicznej.  

Przycisk SOS - umożliwia dziecku szybkie połączenie z numerem ustalonym, jako numer alarmowy - czyli numer mamy lub taty, dodatkowo w aplikacji Garett Tracker pojawia się powiadomienie o użyciu sygnału SOS przez dziecko.  Warto wytłumaczyć dziecku w jakich sytuacjach i w jaki sposób ma używać tego "przycisku alarmowego" w zegarku.  

Poza wspomnianymi wcześniej najbardziej istotnymi dla mnie funkcjami smartwatch Garett ma całe mnóstwo dodatków, które sprawiają, że jest on bardzo atrakcyjny dla dzieci. 

Funkcje zegarka Garett KIDS ROCK 4G:
  • połączenia wideo
  • aparat 
  • czat 
  • galeria 
  • gra matematyczna
  • możliwość ustawienia alarmu - budzika 
  • stoper
  • kalkulator
  • krokomierz
  • możliwość zmiany wyglądu tarczy 
 

Funkcje i dodatki są ważne, ale najważniejsze jest to jak smartwatch sprawdza się w praktyce - a spełnia nasze wszelkie oczekiwania. Moja córka jest bardzo zadowolona z tego zegarka, jest dla niej łatwy w obsłudze, bez problemu może zadzwonić do mnie, do taty czy do babci, co oczywiście działa w dwie strony. Uważam, że decyzja o wyborze smartwatcha sprawdzonej przeze mnie marki Garett była trafna, zegarek spełnia nasze oczekiwania i jest to świetna opcja dla młodszego dziecka, które nie ma jeszcze telefonu komórkowego.  


UWAGA !!!
Mam dla Was kod rabatowy - na hasło: MARCELKA20
macie 20% zniżki na wszystkie nieprzecenione produkty Garett Electronics
Kod rabatowy jest ważny do końca 2022 roku.  

* Wpis powstał we współpracy z Garett ELECTRONICS

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka