Magazyn i książeczki LOL dla fanek laleczek LOL

Mam w domu małą fankę LOL Surprise, dlatego każda książeczka czy magazyn właśnie z tymi laleczkami ogromnie ją cieszy. Wszystkie zaprezentowane w poście magazyny, książeczki itp. można kupić na ksiazeczkibajeczki.pl - gdzie dostaniemy wiele publikacji z ulubionymi bajkowymi postaciami.

Magazyn LOL SURPRISE z prezentami - to prawdziwy hit, bo do ciekawego magazynu z zadaniami mamy dołączony prezent - są dwie wersje do wyboru, w jednej jest cekinowa bransoletka plus druga do samodzielnego ozdobienia.


W drugiej wersji mamy super piłkę zgniotkę i wisiorek serce DIY. Obie wersje są bardzo fajne - cieszy mnie to, że jest możliwość wyboru. 


Ciekawym dodatkiem do magazynu jest plakat, który znajduje się wewnątrz - moja córka ozdabia nimi swój pokój. Do tego mnóstwo ciekawych zadań, zgadywanek i zagadek, które zawsze rozwiązujemy razem z córką. 


Książeczka WODNE KOLOROWANIE, to super sprawa - dołączony pisak napełniamy wodą i odkrywamy kolorowy świat LOL Surprise. Co ważne książeczka jest wielokrotnego użytku - wystarczy odłożyć ją do wysuszenia i można zacząć zabawę od nowa.


LOL Surprise - Tańcz, jakby nikt nie patrzył! - publikacja do kolorowania z całą masą naklejek z laleczkami LOL. Nie jest to zwykła kolorowanka, ponieważ są to również ciekawe zadania do wykonania. 


Książeczka  z serii Przyklejam Odklejam - Czas na szał - kolejna świetna opcja na to, aby można było publikacji używać wiele razy. Naklejki są wielokrotnego użytku i można je dowolnie przyklejać i odklejać. 


WARTO PRZECZYTAĆ:

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka