Walka z pierwszym jesiennym przeziębieniem z produktami Bąbel

 Początek września mamy już za sobą, dzieci poszły do szkół i przedszkoli - w wielu przypadkach, w tym i u nas, pojawiły się pierwsze jesienne infekcje. Wrześniowa pogoda jest zmienna, a co za tym idzie łatwo się przeziębić - czego sama już doświadczyłam. Na szczęście były to niegroźne przeziębienia, ale katar jest uciążliwy - szczególnie dla dzieci i powoduje, że nie mogą one spać w nocy spokojnie. Na szczęście są produkty, które mogą przynieść ulgę w przeziębieniu - mam na myśli serię BĄBEL Langsteiner KIDS - więcej na inhalacjadladzieci.pl

Płyn do kąpieli Bąbel - jest to specjalny płyn do kąpieli dla dzieci dedykowany do stosowania podczas przeziębienia. Warto zaznaczyć, że jest to wyrób medyczny, który można stosować już od 2 roku życia.  Ma on za zadanie pomóc dzieciom pokonać infekcję, a jednocześnie ma dobry wpływ na skórę - chroni ją przed wysuszeniem i podrażnieniami. 

Płyn do kąpieli Bąbel zawiera w swoim składzie lawendę, eukaliptus oraz sosnę - to właśnie działanie tych olejków pomaga w walce z infekcjami. Olejek eukaliptusowy działa przeciwwirusowo i przeciwbakteryjnie - świetnie radzi sobie z niszczeniem bakterii i innych drobnoustrojów. Olejek lawendowy jest znany ze swoich właściwości relaksacyjnych, dlatego tak dobrze się sprawdza przy wieczornych kąpielach - ma on również właściwości  nawilżające. Olejek sosnowy ma pozytywny wpływ na budowanie i poprawę odporności u dzieci, a jednocześnie ma działania rozgrzewające.

Plastry Bąbel Aroma - to nasz hit, plastry można stosować od 3 roku życia, ale górnej granicy nie ma, więc muszę się przyznać, że i  ja je stosowałam u siebie podczas przeziębienia i dawały mi ulgę od kataru i pozwalały udrożnić drogi oddechowe, dzięki czemu mogłam spać spokojnie. Oczywiście moje dzieci również miały je przyklejone na piżamki, dzięki czemu nie męczył je w nocy katar. 

Wspomniane plasterki nakleja się na noc na piżamę, jednak to nie są zwykłe plastry - są one nasączone  olejkami z sosny zwyczajnej, eukaliptusa, mięty pieprzowej i rozmarynu. Połączenie tych naturalnych aromatów sprawia, że udrażniają one nos i ułatwiają oddychanie podczas snu. Warto mieć je pod ręką i stosować od razu w momencie pojawiania się pierwszych oznak kataru. 

Producent zaleca, aby produkty Bąbel stosować razem - z własnego doświadczenia jak najbardziej potwierdzam, iż w połączeniu dają bardzo dobry efekt. U nas się sprawdziły i bardzo nam pomogły przy pierwszym jesiennym przeziębieniu.  

*Wpis powstał we współpracy z Langsteiner

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka