Stylizacja na wesele - długie sukienki

 Ostatnio strasznie podupadłam jeśli chodzi o pokazywanie stylizacji na blogu - zwyczajnie brakuje mi na to czasu, choć mam sporo zdjęć codziennych stylizacji do wpisu #7dni7stylizacji i muszę je w końcu zebrać w całość. Dzisiaj chciałam Wam pokazać moje stylizacje z wesela, które mogliście już zobaczyć na moim instagramie.   

Obecnie panuje bardzo duża moda i nacisk na minimalizm, na skromne sukienki na wesele, itd. i tak, jak na co dzień sama dość często stawiam na klasykę, to wybierając "kreację" na wesele to chciałam by była wyjątkowa. Oczywiście wiedziałam, że właśnie tego typu strój będzie odpowiedni, bo na wesele w stylu boho z pewnością nie zdecydowałabym się na czerwoną tiulową sukienkę lub złoto-czarną koronkową. Nie mniej jednak wiedząc, że taka kreacja będzie właściwa - zdecydowałam się na długie sukienki, bo miałam je aż dwie. 

Czerwona tiulowa sukienka była absolutnie wyjątkowa - czułam się w niej trochę jak "księżniczka", myślę że nie prędko będę miała okazję ją założyć, ale zdecydowanie warto było ją kupić. 

Czarno-złota koronkowa sukienka - bonprix, w niej czułam się jak "gwiazda filmowa",  jest to sukienka, która będzie również idealna na sylwestra. 

Cieszę się, że zdecydowałam się, właśnie na takie sukienki, bo przecież bardzo rzadko mam okazję, żeby ubrać się w takie wieczorowe kreacje, choć doskonale rozumiem podejście, żeby sukienka na wesele była na tyle uniwersalna, aby można ją było założyć również na inne okazje....

__________________

WARTO PRZECZYTAĆ - inne weselne stylizacje:

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka