Świnka Peppa, LOL, Psi Patrol itd. - czyli bajkowi ulubieńcy w książkowych nowościach

 Dzieci mają swoich ulubionych bohaterów, z którymi książeczki i magazyny lubią najbardziej - u nas wygrywa LOL, Psi Patrol i Świnka Peppa, ale inne postacie też są ok, szczególnie jeśli występują w ciekawych magazynach lub książeczkach dla dzieci. Bardzo duży wybór publikacji dla dzieci można znaleźć na  ksiazeczkibajeczki.pl

Magazyny z naklejkami wielokrotnego użytku - PRZYKLEJAM ODKLEJAM - moje dzieci uwielbiają książeczki z naklejkami, właśnie dlatego ta seria skradła ich serca. Po pierwsze omna ilość pięknych naklejek, a po drugie - można ja  wielokrotnie przyklejać i odklejać. 

Bajkowa biblioteczka, czyli książeczki idealne do czytania przed snem, my uwielbiamy tą serię, ponieważ opowiadania są dość krótkie - idealne by przeczytać leżąc z dzieckiem w łóżku. Na uwagę zasługują piękne wydania, które zachęcają małych czytelników do przeglądania tych książeczek.

Wiem i ja - książeczki, które mają pomóc dziecku zdobyć podstawowe wiadomości, takie jak nauka liczenia, czy też poznawani figur. Ciekawe wydania sprawiają, że dziecko poprzez zabawę i rozwiązywanie zadań uczy się tej podstawowej wiedzy.


Książeczki z zadaniami na więcej niż jeden raz, czyli ZADANIA DO ŚCIERANIA, bardzo fajna opcja, która daje możliwość wykorzystania książeczek wielokrotnie. Uważam, że warto wybierać tego typu rozwiązania, które dają możliwość wracania do nich nawet po pewnym czasie. 


Magazyny z "prezentami" - świetny sposób na kontynuację tematu z publikacji. Z magazynem Strażak Sam dostaniemy brelok, który można przyczepić do kluczy lub do plecaka, a do magazynu Psi Patrol - figurkę pieska. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka