Książeczki i magazyn LOL Surprise! oraz lalka LOL

 LOL Surpise! to hit wśród dziewczynek w wieku przedszkolnym - wiem to na podstawie własnej obserwacji, ponieważ w domu ogrom gadżetów z laleczkami LOL. Moja córeczka jest wielką fanką książeczek i magazynu LOL Surpise, które można kupić na ksiazeczkibajeczki.pl - znajdziemy tam ogromny wybór ciekawych publikacji dla dzieci.

UWAGA !!! Obecnie w sieci sklepów Biedronka można kupić książki z wydawnictwa Media Service Zawada, w tym książki LOL Surprise! 

Duża Lalka LOL Surprise! Miss Independent - to idealny świąteczny prezent dla małej dziewczynki, zresztą w liście do Mikołaja napisanym przez moją córkę, oczywiście znalazła się właśnie laleczka LOL. Mamy już sporą kolekcję tych małych laleczek LOL, ale brakowało nam właśnie tej z tych dużych - także już wiecie co będzie czekało na Łucję pod choinką :) 

Książeczki LOL Surprise! HEJKA, TO MY! - to obowiązkowe pozycje w biblioteczce każdej małej fanki LOL, mamy w nich opisane poszczególne laleczki. Dowiadujemy się jak się nazywają, co lubią, z jakiej serii pochodzą - warto poczytać  o laleczkach, które mamy już w swojej kolekcji. 


W każdej z książeczek znajduje się również zestaw 100 naklejek z laleczkami LOL, niewątpliwie jest jej dodatkowy atut, ponieważ dzieci uwielbiają naklejki. Mamy zamiar stworzyć z Łucją kalendarz ścienny z LOL na nowy rok właśnie z wykorzystaniem tych naklejek - będzie to jedno z naszych grudniowych zadań w ramach przygotowań do Świąt. 


Książeczki z zadaniami LOL SURPRISE - nr 11 Co za styl! i nr 12 Masz w sobie to coś! - bardzo lubię te książeczki ze względu na różnorodność zadań w nich zawartych. Zawsze jest coś do narysowania, zaznaczenia, zadania z naklejkami, ale również takie, które wymagają logicznego myślenia. Wspólna zabawa przy rozwiązywaniu zadań z książeczki to ciekawy pomysł na nudne jesienne dni. 


Magazyn LOL Surprise! z prezentami - tego typu gazetki to hit wśród dzieciaków, bo zawsze znajdują się w nich ciekawe dodatki, w ostatnim numerze znalazła się kosmetyczka LOL do kolorowania wraz z zestawem pisaków - ten dodatek zrobił u nas furorę. 


Poza prezentami w magazynie znajdują się też ciekawe zadania do wykonania i coś co u nas jest zawsze hitem - w środku gazetki znajdujemy piękny plakat. Można przykleić go na drzwiach lub ścianie, albo też włożyć w ramkę  i powiesić na ścianie jako obraz. 

Komentarze

 1. Jako dziecko uwielbiałam różne książeczki czy gazety z zadaniami i łamigłówkami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz te książeczki są bardzo popularne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Alento ladnie wygląda. Dla dziewczynek super

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się naprawdę cieszę, że póki co moim dziewczynką to się nie podoba. Osobiście mi się nie podobają te laleczki, nie wiem może i szał ale ja go nie łapię :P

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla małych fanów LOLa to idealny prezent

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka