Podejmij wyzwanie REXONA #WYZWANIEREXONA #5000KROKÓW

Czy wiecie, że aż 38% Polaków nie ma żadnej aktywności ruchowej? Taki brak ruchu skutkuje tym, że żyjemy o 5 lat krócej. Problem jest na tyle poważny, że problem bezruchu zyskał nazwę medyczną - hipokinezja. Właśnie w związku z tym marka Rexona postanowiła postawić nam wyzwanie #5000 kroków każdego dnia.  

Przyłączyć się do akcji można pobierając aplikację Rexona5000 kroków - patronem akcji jest Robert Kubica

Z aplikacją Rexona 5000 kroków:
 • - sprawdzisz ile kroków wykonałeś każdego dnia, miesiąca i roku
 • - dowiesz się ile orientacyjnie kalorii spaliłeś chodząc
 • - sprawdzisz kiedy chodzisz najchętniej rano, wieczorem a może w weekendy?
 • - dowiesz się jak regularne chodzenie wpływa na Twoje zdrowie


Produkty marki Rexona kojarzą się ze świeżością i orzeźwieniem - właśnie dlatego z pewnością przydadzą się podczas podejmowania tego wyzwania. Antyperspiranty Rexona towarzyszą mi od bardzo dawna, używam ich na co dzień, a podczas aktywności fizycznej są absolutnie niezbędne.


Żele pod prysznic Rexona dla niej i dla niego dają wspaniałe uczucie orzeźwienia i świeżości. Rexona lychee fresh zachwyca przepięknym zapachem, który daje energię na dobry początek dnia.


#wyzwanie #wyzwanierexona #5000krokow #5000 #rexona

Komentarze

 1. Na co dzień aż tyle nie robię, ale w weekend musiałam iść do szkoły. Ponieważ zostało mi aż 4 Zeta w portfelu, trza było naginać pieszo tam i z powrotem. W kolejną niedzielę czeka mnie to samo. Nadrobię za cały tydzień 😂

  OdpowiedzUsuń
 2. Już dawno nie miałam nic u siebei z rexony :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Popularna ostatnio akcja, bardzo ważna. Staram się codziennie chodzić piechotą do pracy, więc zawsze to w sumie jakaś godzinka. Może niewiele, ale lepsze to niż nic :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kosmetyków Rexona nie miałam od tak dawna, że zapomniałam o istnieniu tej marki :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że próbują zainteresować Polki ruchem - i to takim prostym, nie wymagającym żadnych nakładów finansowych w postaci np. karnetu na siłownię. Sama od dawna korzystam z aplikacji liczącej kroki i to bardzo motywująco na mnie działa by dobić do mojego ustawionego celu.

  OdpowiedzUsuń
 6. Podoba mi sie ta akcja, mam aplikacje :) lubię te produkty Rexona, ładnie pachną ❤

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka