Miraculous. Biedronka i Czarny Kot - książka, komiks i szkicownik

Miraculous. Biedronka i Czarny Kot to serial animowany, który obecnie można oglądać w TV na kilku kanałach - cieszy się on ogromną popularnością. Wydawnictwo Edipress w swej ofercie ma wiele pozycji dla fanów Miraculous - książka, komiks i kreatywne książeczki - szkicowniki. Kilka z nich poznacie w dzisiejszym poście, a więcej znajdziecie na hitsalonik.pl


Biedronka i Czarny Kot. Przygody cz. 7, Kapitan Hardrock - powieść przygodowa, idealna dla troszkę starszych dzieci.

OPIS WYDAWNICTWA:  "Podczas Paryskiego Festiwalu Muzyki Marinette poznaje Lukę – bardzo ciekawego chłopaka, który ma swój zespół muzyczny i który jest też bratem Juleki. Niestety sprawy się komplikują, gdy policja podejmuje decyzję o odwołaniu koncertu. Do tego Władca Ciem przemienia mamę Luki w groźną Kapitan Hardrock. Do akcji muszą wkroczyć Biedronka i Czarny Kot. Czy uratują festiwal i Paryż przed kolejnym złoczyńcą?"


Biedronka i Czarny Kot. Komiks cz.3 ANTYBIEDRONKA - pięknie wydany komiks, który dzięki ciekawym ilustracjom zachęci małą czytelniczkę do tego, by go czytać. Komiks to bardzo ciekawa forma, która wciąga młodego czytelnika

OPIS WYDAWNICTWA: "Nowa seria komiksów to hit dla fanek historii o superbohaterach. W każdej części poznajemy jedną przygodę Biedronki i Czarnego Kota, którzy walczą z siłami zła. Dwie Biedronki? To o jedną za dużo. Kiedy Chloe zostanie zmieniona przez Władcę Ciem w antybiedronkę, zyskuje podobne moce, które ma nasza superbohaterka. Teraz Czarny Kot i Biedronka będą musieli zrobić wszystko, by ich miracula nie dostały się w ręce przebiegłego złoczyńcy."


Biedronka i Czarny Kot. Paryski szyk - idealna dla małej projektantki mody. Książka składa się z trzech działów: 1. Stylizuj z Marinette. 2. Maluj i upiększaj. 3. Baw się w projektantkę. Znajdują się w niej szablony, naklejki i wzory tkanin - wszystko co potrzebne, by tworzyć swoje pierwsze stylizacje.


Biedronka i Czarny Kot. Mój styl. Artbook - naklejki, szablony i ozdobny papier do projektowania. Ta książeczka to prawdziwy hit - dzięki specjalnym szablonom i ozdobnemu papierowi można stworzyć poszczególne elementy garderoby dla papierowej lalki, którą znajdziemy wśród szablonów. Moja córeczka jest zachwycona artbook'iem  - razem tworzymy nowe ubrania, jest to świetny sposób na ciekawą zabawę w jesienne wieczory. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka