Gotowanie z GUMBALLem, czyli "Odjechane przepisy na (NIE)jadalne potrawy

Wspólne gotowanie z dziećmi to super sprawa, a najwięcej radości mają z niej oczywiście dzieci. Od momentu, gdy trafiła do nas książka kucharska "Gumball. Odjechane przepisy na (nie)jadalne potrawy" to gotujemy jeszcze częściej, bo moja córeczka tylko przegląda ją i wymyśla co teraz będziemy przygotowywać.


Książka kucharska "Gumball. Odjechane przepisy na (nie)jadalne potrawy" - można ją zamówić na hitsalonik.pl - informacji o nowościach wydawnictwa znajdziecie na instagramie Edipresse Kids. Publikacja podzielona jest na 4 części z przepisami na śniadania, obiady, kolacje i desery - ta ostatnia część cieszy się największym zainteresowaniem moich dzieci, co mnie wcale nie dziwi, bo znajdują się tam same pyszności. Wszystkie przepisy opatrzone są pięknymi zdjęciami przygotowanych potraw, a cała książka jest bardzo kolorowa i zachęca do wspólnego gotowania.


Mamy już kilka przepisów wypróbowanych, ale na pierwszy ogień poszły BABECZKI ROBERTA, robi się je bardzo szybko i łatwo. Ja właściwie tylko asystowałam przy ich przygotowaniu przez moje dzieci.


Nawet jeśli nie jesteście fanami GUMBALLa, to książkę serdecznie Wam polecam - Wasze dzieci  ją pokochają i będą chciały wspólnie gotować. 

Komentarze

 1. Świetna książeczka, chętnie kupię wnusi jak podrośnie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Swietna na prezent, chyba kupie ja swoim bratankom :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Super przepisy, niezła zabawa dla dzieci.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super książeczka z ciekawymi przepisami. Pozdrawiam i zapraszam na nowy post magda-tul.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajna książeczka z ciekawymi przepisami. Pozdrawiam :) jusinx.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka