5 typów butów, które warto mieć w szafie na zimę

Lubię mieć sporo butów i często je zmieniać, choć najczęściej w praktyce okazuje się, że prawie codziennie chodzimy w tych samych, ulubionych. Nie mniej jednak przygotowałam dla Was wpis z przeglądem butów na zbliżający się sezon zimowy. Wytypowałam 5 grup butów, które warto mieć i nosić zimą - botki na obcasie, sztyblety, kozaki, śniegowce i tzw."traperki". Poniżej przeczytacie o nich więcej, a na zdjęciach przykłady butów na zimę ze sklepu cozyshoes.pl - wszystkie buty pokazane w dzisiejszym wpisie pochodzą właśnie z tego sklepu, gdzie znajdziemy nie tylko buty dla całej rodziny, ale również odzież. 


5 typów butów, które warto mieć w szafie "na zimę"

1. ŚNIEGOWCE - tego typu buty przydają się, gdy atakuje duży mróz. Poza tym są wręcz niezbędne, jeśli planujemy zimowy wypad w góry. 


2. SPORTOWE BUTY ZIMOWE - choć nie jestem wielką fanką sportowego obuwia, to uważam, że warto mieć tego typu buty w swojej szafie. Będą idealne, gdy musimy gdzieś wyskoczyć "na szybko".


 3. BOTKI NA SZPILCE - dla mnie to klasyk, który sprawdzi się przede wszystkim do pracy, gdyż wyglądają bardzo elegancko.


 4. SZTYBLETY - idealna alternatywa dla botków na obcasie, tego typu buty ładnie wyglądają na nodze i są bardzo wygodne.

5. KOZAKI - idealne na te bardziej chłodne dni, uwielbiam nosić zimą długie kozaki, a do nich sukienki.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka