Zbliża się majówka, czas przygotować się na grillowanie

 Co jest potrzebne na grilla, bez czego nie uda się grill?

Pewnie większość z Was ma już "pierwszego tegorocznego grilla" za sobą, bo przecież pogoda dopisuje. Ja muszę się przyznać, że jestem jeszcze przed rozpoczęciem sezonu grillowego. Może  w weekend majowy uda się to zmienić, o ile pogoda dopisze. Poza tradycyjną kiełbaską z grilla, która jest obowiązkowa marzy mi się coś bardziej wyszukanego, znalazłam już świetny przepis i myślę, że łosoś z grilla to będzie to co przygotuję. W dzisiejszym poście przygotowałam dla Was zestawienie "grillowych niezbędników".Grill - no bo przecież nie może być "grilla bez grilla", ja muszę się przyznać, że brakuje nam właśnie tej podstawowej rzeczy :D poza tradycyjnym grillem myślę, jeszcze o takim elektrycznym, żebym mogła go sobie ustawić na balkonie i grillować, kiedy tylko będę miała na to ochotę :)


Przyprawy i sosy Kamis - są to niezbędne dodatki do każdej grillowej potrawy, dzięki nim wszystko będzie pyszne.


Naczynia na grilla - znacznie ułatwiają przygotowanie potraw, dzięki nim możemy szybko przygotować pyszne danie grillowe.


Naczynia jednorazowe - zdecydowanie jest to najlepsze rozwiązani, gdy organizujemy grilla. Po skończonej imprezie zbieramy wszystko do worka na śmieci i po kłopocie, tym bardziej, że można kupić naczynia jednorazowe w pięknych wakacyjnych wzorach.


 Chłodne napoje - najlepiej własnoręcznie przygotowana lemoniada, z pewnością będzie smakowała wszystkim. Rozpoczęliście już sezon grillowy, czy czekacie na majówkę?

Komentarze

 1. Ja jeszcze w tym roku nie zaliczyłam grilla ale liczę tak jak ty na majówkę :P

  OdpowiedzUsuń
 2. na takich tacach to byłoby mi szkoda jeść :D piękne są ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. też mamy te wspaniałości z kamis. U nas sezon grillowy w pełni :) uwielbiam ten czas gdy jemy na powietrzu, mój chłopak jest mistrzem rusztu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pierwszy grill w tym roku dopiero się zapowiada! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja od jutra zaczynam sezon ! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierwszy raz widzę ocet cydrowy. Muszę koniecznie na niego zaplować.

  OdpowiedzUsuń
 7. Przygotowania go grilla w toku, zakup przypraw już za nami. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Tak! Co tydzien testujemy jakieś nowe danie z grilla

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka