Ślub w plenerze - na co się zdecydować - INSPIRACJE ŚLUBNE

W tym roku minie 5 lat od mojego Ślubu - kiedy to zleciało to sama nie wiem :D Nie mniej jednak lubię tematy "około ślubne", właśnie dlatego w dzisiejszym wpisie chcę Wam przedstawić pomysł na zorganizowanie nietypowego przyjęcia weselnego, jakim jest ślub w plenerze. Jest to opcja, na którą decyduje się coraz więcej osób - wcale mnie to nie dziwi, bo przecież ślub to najważniejszy dzień w życiu i chcemy by był wyjątkowy i niezapomniany. 


Ślub na plaży - niczym w scenie z romantycznej komedii - wydaje się być to tak abstrakcyjne, a jednocześnie piękne. Najlepiej tylko we dwoje plus świadkowie, którzy znikną zaraz po ceremonii....


Jednak nie każdy unika dużych przyjęć weselnych dla całej rodziny, bo przecież jest to świetna okazja by wszyscy mogli się spotkać. Warto połączyć ślub w plenerze z dużym weselem, a jak to zrobić ? Organizując wesele np. nad jeziorem pod ogromnym namiotem - jest to opcja, którą wybiera coraz więcej osób.


Kluczową rolę odgrywa tutaj miejsce - wiadomo, że będzie to plener, ale jednak nie rozstawimy stołów pod gołym niebem, gdyż pogoda może popsuć nasze plany. Właśnie dlatego tak ważne jest zapewnienie zadaszenia i ewentualnej ochrony przed kaprysami pogody, najlepiej sprawdzi się do tego namiot imprezowy, który jest najlepszym wyjściem podczas organizowania tego typu uroczystości. Jak taki namiot wygląda i w jaki sposób można go wykorzystać warto sprawdzić na stronie https://dascompany.com/- w ofercie mają oni różnego rodzajny namioty, w tym właśnie wspomniane wcześniej namioty imprezowe, które będą idealne na wesele.


Niezależnie od tego gdzie będzie odbywał się ślub i wesele - zawsze trzeba pamiętać o kwiatach. Organizując przyjęcie na zewnątrz warto ozdobić wnętrze namiotu świeżymi kwiatami - wprowadzi to wyjątkową atmosferę.


 Ślub to najważniejszy dzień w życiu - warto zadbać, by wszystko odbyło się tak, jak to sobie wymarzyliśmy. Często organizacja ślubu zajmuje długie miesiące i jest to bardzo  nerwowy czas - w ogromie spraw do załatwienia trzeba pamiętać o tym co najważniejsze - o drugiej osobie, z którą ten ślub bierzemy. Bo to z nią planujemy spędzić całe życie :)Komentarze

 1. Byłam na dwóch ślubach w plenerze - bardzo fajna sprawa gdy pogoda dopisuje ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślub w plenerze to ślub niczym z bajki i lepiej by pogoda nie płatała psikusow 😃

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam wesela w plenerze. Moje było kameralne, w noc świętojańską, w słowiańskim stylu, z ogniskiem i poszukiwaniem kwiatu paproci. Do dziś wspominam je z rozmarzeniem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ślub na plaży jest moim "ukrytym" marzeniem:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nigdy nie byłam na takim plenerowym ślubie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ślub w plenerze to super sprawa, chociaż byłam na jednym takim, gdzie pogoda zupełnie nie dopisała, było mokro, zimno - wstrętnie :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Pracuję w firmie, która między innymi robi śluby! Szefowa jest oryginalną osobą i uwielbia niecodzienne pomysły :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka