Mix zdjęć - INSTAMIX z końca zimy - moda, uroda, dzieci i całe moje życie 2/2018

Zapraszam na przegląd zdjęć z mojego profilu na INSTAGRAMIE - lifebymarcelka - zdjęcia pochodzą z końca lutego i marca 2018.


Początek roku i ostatnie tygodnie minęły mi bardzo szybko, aż za szybko, był to dość ciężki czas, ale w końcu przyszła wiosna i będzie lepiej :) Bardzo czekałam na wiosnę i cieszę się, że w końcu przyszła - nawet jeśli jest to na moment. Teraz czekam na czerwiec - miesiąc moich urodzin, choć nie wiem czy już nie powinnam przestać ich obchodzić :D no i czas wakacji. W tym roku będą to nasze pierwsze wakacje w powiększonym składzie, a tym samym będzie to nie lada wyzwanie :) Pozostając w temacie urodzin i prezentów, gdy chcecie bliskiej osobie podarować naprawdę wyjątkowy prezent warto zajrzeć na stronę prezentmarzen.com - znajdziemy tam wyjątkowe i niezapomniane prezenty, które możemy komuś podarować, jest to bardzo ciekawa opcja. 

DZIECI - mój Instagram - podobnie jak i moje życie, jest zdominowany przez moje kochane dzieci, są całym moim światem i wypełniają mi całe dnie - noce też :D Jaś rośnie jak na drożdżach, a ja mam wrażenie, że czas bardzo szybko mija...

KSIĄŻKI - choć na czytanie mam bardzo mało czasu, to staram się być z nimi na bieżąco :)


KOSMETYKI - blog wprawdzie lifestylowy, ale tematy urodowe zajmują na nim dużo miejsca.


ZAKUPY - która kobieta ich nie lubi :) ja obecnie stawiam na zakupy on-line i na szybkie wypady do SH, gdzie można upolować prawdziwe perełki :)


STYLIZACJE - zimą było ich na blogu zdecydowanie mniej, niestety pogoda nie była sprzyjająca, ale mam nadzieję, że z nadejściem wiosny sprawa ulegnie poprawie - będę starała się dodawać zdecydowanie więcej postów typowo modowych.


DODATKI DO DOMU - nie ma co ukrywać - bardzo je lubię, zresztą właśnie jestem w trakcie przygotowywania dla Was kolejnego postu z domowymi nowościami :)


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka