Szkło - jak je wykorzystać we wnętrzach - balustrady, szklane stoły

W dzisiejszym wpisie przygotowałam dla Was kilka propozycji / możliwości tego, jak możemy wykorzystać szkło w naszym domu. Wbrew pozorom można wykorzystać je na wiele sposobów tworząc przy tym bardzo ciekawe i nowoczesne wnętrze.Szklane stoły - to rozwiązanie, które można w naturalny sposób przemycić prawie do każdego wnętrza. Dostępne są w różnych wielkościach i kształtach - duży wybór szklanych stołów można znaleźć na  https://www.edinos.pl/meble/stoly/stoly-szklane - mi szczególnie podobają się te okrągłe na nietypowej podstawie, mają coś w sobie.


Szklane drzwi - rozwiązanie idealne do dużych i przestrzennych domów, bo właśnie w takich przestrzeniach mogą być odpowiednio wyeksponowane, stanowią one same w sobie ozdobę. Dzięki nim wnętrze nabiera nowoczesnego charakteru.


Szklane balustrady - nie tylko te zewnętrzne, ale również i te wewnętrzne - idealnie "wtapiają się" w otoczenie, stanowią subtelne wykończenie i pozwalają w subtelny sposób połączyć różne wnętrza.


Szklane schody - to dość nowa możliwość, którą można spotkać przede wszystkim w designerskich wnętrzach, nie sprawdzi się w każdym wnętrzu, musi to być element dobrze zaplanowanej całości.Co sądzicie o szklanych stołach i o wykorzystaniu szkła we wnętrzach?


Komentarze

 1. Niektóre wykorzystania szkła są naprawdę zachwycające. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Szklane stoliki są bardzo fajne, mam 2 takie w domu :) Niestety szkło się rysuje i później już tak ładnie nie wygląda :/

  OdpowiedzUsuń
 3. miałam ławę ze szkła i nigdy więcej, ale jako barierka jest super ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ciekawe propozycje

  OdpowiedzUsuń
 5. mam szklany stolik i bardzo go lubię

  OdpowiedzUsuń

 6. takie szkło nie zajmuje miejsca wizualnie ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka