Pyszne przetwory ze Schroniska Smaków Magdy Gessler

O tym, że domowe przetwory smakują najlepiej wie chyba każdy z nas, nie mniej jednak nie zawsze mamy babcię czy mamę, która takowe nam przygotuje, na szczęście są produkty, które "smakują jak u babci". Do takich z pewnością mogą zaliczyć się te pochodzące ze Schroniska Smaków Magdy Gessler - miałam okazję posmakować kilka z nich i wszystkie mnie zachwyciły. 

Przygotowania do Świąt z produktami ze Schroniska Smaków Magdy Gessler

  • borowiku suszone
  • barszcz czerwony na  wywarze warzywnym

Zupa grzybowa to obowiązkowe danie na wigilijnym stole - oczywiście najlepsza jest ta przygotowana na borowikach. Nie mając dostępu do suszonych grzybów nazbieranych przez nas samych warto kupić takie ze sprawdzonego źródła, które będą pięknie i aromatycznie pachnieć - borowiki suszone ze Schroniska Smaków będą jak najbardziej odpowiednie. 

Barszcz czerwonym na wywarze warzywnym - ten produkt mnie zachwycił, jest to gotowe danie z restauracji Schronisko Smaków i smakuje obłędnie. Wystarczy go tylko pogrzać i już możemy cieszyć się jego pysznym smakiem. 

Powidła ze śliwki węgierki - idealne do pysznych domowych rogalików, poza tym sprawdzą się również do naleśników. 

Maliny w syropie - idealny dodatek do ciepłej herbaty w jesienny wieczór. Te maliny smakują obłędnie, to mój zdecydowany faworyt. 

Pyszności do kawki - Schronisko Smaków ma w swojej ofercie również pyszne produkty importowane z Włoch, takie jak Pan di Stelle - ciasteczka mocno czekoladowe, które są pyszne.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka