Prezenty HAND MADE - mydełka i kule do kąpieli

 Prezenty mogą przybierać różne formy, ale jest taki typ prezentów, które cieszą szczególnie - to te, które ktoś wykonał dla nas własnoręcznie. W tym roku właśnie tego typu podarki postanowiłyśmy własnoręcznie przygotować z Łucją, skorzystałyśmy z zestawów startowych do tworzenia mydełek i kul kąpielowych z ecoflores.eu - z pewnością będę tam zamawiać półprodukty do tworzenia kolejnych cudeniek.

UWAGA!
Mam dla Was kod rabatowy na zakupy na ecoflores.eu
- na hasło: lifemarcelka dostaniecie 5% rabatu
Kod ważny do 29.12.2020

Zestaw startowy "Czyste łapki" to idealny pomysł na prezent dla każdego, kto sam lubi robić kosmetyki, ale jest to też świetna zabawa dla dzieci. Mydełka w kształcie psich łapek zrobiły u nas furorę, zrobiłyśmy już kilka, a kolejne mamy w planach. Dzięki dołączonym do zestawu specjalnym prezentowym torebkom mamy gotowe prezenty dla najbliższych. 

Wykonanie mydełek glicerynowych z tym zestawem okazało się być bardzo łatwe i dało nam bardzo wiele radości. Dzięki dołączonym do zestawu barwnikom i zapachom można stworzyć wiele ciekawych kompozycji, my do naszych mydełek dodałyśmy suszone płatki róż, ale świetnym dodatkiem będzie również np. suszona lawenda.

Zestaw do kul kąpielowych PROWANSJA - musujące kule do kąpieli to świetny kąpielowy dodatek, same je uwielbiam, ale jeszcze nigdy nie próbowałam ich zrobić sama, właśnie dlatego skusiłam się na ten zestaw. Lawenda ma działanie wyciszające i kojące, idealnie sprawdzi się jako dodatek do kąpieli, ja stworzyłam lawendowe kule kąpielowe.

Wykonanie kul kąpielowych okazało się być niezwykle proste, a udało nam się uzyskać piękne kule, które będą idealnym prezentem -  sama lubię takie upominki i chętnie obdaruję nimi innych. Udało nam się wykonać piękne lawendowe kule musujące.

Muszę przyznać, że jest to moje pierwsze podejście do wykonywania tego typu cudeniek samemu w domu, ale okazało się, że z zestawami z  ecoflores.eu jest to bardzo proste i przyjemne. Zestawy startowe zawierają wszystko co niezbędne, aby wykonać mydełka i kule samemu w domu. Na ten moment zdecydowałam się na tego typu produkty, ale muszę przyznać, że kuszą mnie bardzo zestawy do wykonywania świec czy też soli kąpielowych. Muszę przyznać, że zachwyciły mnie te zestawy startowe, nie sądziłam, że aż tak mnie to wciągnie. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka