Mimo wszystko planujemy wakacje z ofertami last minute

W tym roku wielu z nas nie udało się odpocząć, wyjechać na urlop - właśnie dlatego pomimo wszystko warto sobie zaplanować kolejne wakacje, pomyśleć o miejscach, gdzie chcemy pojechać, stworzyć listę miejsc do odwiedzenia. Bo takie plany już w jakimś stopniu przybliżają nas do tego by udać się na wypoczynek, bo plan już jest, lista miejsc również, a wtedy wystarczy tylko skorzystać z atrakcyjnej oferty LAST MINUTE, które są oferowane przez biura podróży, np. przez ITAKĘ - dzięki nim wiele miejsc z pozoru "drogich" okazuje się być dla nas dostępne. 

Dlaczego warto planować wakacje i tworzyć listę miejsc do odwiedzenia ? 

Takie listy w znacznym stopniu motywują nas do tego, aby podjąć jakieś działania w kierunku odhaczenia kolejnych miejsc z tej listy, a co za tym idzie  spełniać swoje marzenia. Taka lista powinna dotyczyć zarówno tych wielkich wypraw - np. na inny kontynent, jak i tych małych na terenie naszego kraju, bo przecież jest tyle pięknych miejsc do odkrycia. 

Dlaczego spontaniczne wyjazdy są takie fajne?

Często planujemy wyjazdy z dużym wyprzedzeniem, a co za tym idzie nie mamy wpływu i nie wiemy co wtedy będzie się z nami działo, co dobrze obrazuje sytuacja pandemii, która popsuła nam wszystkim plany. Jednak nawet, gdy sytuacja nie była taka, jak obecnie również wypadały różne zdarzenia losowe, które uniemożliwiały wcześniej zaplanowany wyjazd - niestety znam to z własnego doświadczenia, kiedy to przez problemy zdrowotne dzieci okazywało się, że nie możemy udać się na zaplanowany wcześniej urlop, a wpłacone pieniądze przepadają. W takich sytuacjach - a także wielu innych to właśnie oferty last minute są najlepszą  i najbezpieczniejszą opcją  - szykujemy walizki, szukamy ofert z  interesującym nas kierunkiem i korzystamy  z atrakcyjnej oferty

Komentarze

 1. Ja póki co o wakacjach nie myślę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na razie nie myślę o wakacjach, chociaż wyjazd do Barcelony mi się marzy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzadko korzystam z ofert Last minute. Bardzo lubie przygotowywac wakacje, myslec o nich, planowac. Oczywiscie, w obecnej sytuacji jest to niemozliwe. ALe na szczescie nie bedzie ona trwac wiecznie. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nigdy nie planowałam wyjazdu Last Minute :) Wolę wiedzieć wcześniej, gdzie i kiedy się wybieramy, by się do tego przygotować

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka