Zadbaj o regularność posiłków z dietą pudełkową

W dzisiejszych czasach żyjemy w ogromnym pędzie i biegu, brakuje nam czasu na wiele rzeczy. Często zapominamy też o tym, jak ważne jest spożywanie regularnych posiłków. Zjadamy byle co, nie pilnujemy tego, aby nasze posiłku posiłki były pełnowartościowe, a wszystko to sprawia, że zaniedbujemy swoje zdrowie. 

 Dla wszystkich osób, które prowadzą tak intensywny tryb życia, że zapominają o tym, że trzeba również jeść -  idealnym rozwiązaniem jest zdecydowanie się na dietę pudełkową z fitapetit.com.pl - optymalne rozwiązanie dopasowane do naszych potrzeb.


Dla kogo dieta pudełkowa? 

Prawda jest taka, że dieta dieta pudełkowa jest dla każdego, jedyny warunek jest taki, że musi ona zostać odpowiednio dobrana do potrzeb naszego organizmu i do naszego stylu życia. Inne potrzeby będzie miała osoba pracująca za biurkiem i prowadzącą raczej siedzący tryb życia, a inne osoba żyjącą bardzo aktywnie i uprawiająca sport.


Co daje nam dieta pudełkowa?

Różnorodne posiłki dostosowane do naszych potrzeb.  Nie musimy się martwić, że czas na śniadanie czy obiad a my nie mamy nic przygotowane. Dodatkowo każdy posiłek jest odpowiednio zapakowany i możemy go ze sobą zabrać do pracy czy nawet na wyjazd. Ograniczmy niepotrzebne zakupy spożywcze i nie marnujemy jedzenia, wbrew ogólnemu przekonaniu dieta pudełkowa to oszczędność .


Komentarze

 1. Sama stosuję taką dietę i jestem mega zadowolona, lunchboxy komponuję sama 😉

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja zdecydowałam się na dietę pudełkową i schudłam - nawet tego nie planowałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mimo że staram się jeść zdrowo bo sama sobie przyrządzam jedzenie to z regularnością u mnie ciężko :) staram się to zmienić ale ciężko mi to przychodzi :)

  OdpowiedzUsuń
 4. sama muszę się zacząć zdrowo odżywiać.

  Wszystkiego dobrego z okazji Naszego święta!
  Zapraszam do siebie, xx Bambi

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie to świetny patent, nawet w okresach, gdy po prostu mamy mniej czasu na gotowanie :)

  OdpowiedzUsuń

 6. Planuję przejść na dietę pudełkową. Myślę, że jest to rewelacyjny sposób na utrzymanie wagi. Najwyższy czas by w moim życiu zagościło zdrowe odżywianie. Z braku czasu nie mam takich zdrowych obiadów lecz robionych na szybko i jedzonych w locie. To będzie doskonała opcja dla mnie!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka