Ratunek dla zmęczonych oczu - krople EUPHRASIA Świetlik

Długie godziny spędzone przed komputerem, długie czytanie książek i  oglądanie telewizji - to czynniki, które negatywnie wpływają na nasze oczy. Do tego zanieczyszczenie powietrza pyłami i smogiem oraz wysuszone klimatyzacją pomieszczenia sprawiają, że nasze oczy reagują na to zaczerwieniem, podrażnieniem i łzawieniem. Niestety ostatnio sama tego doświadczam aż za bardzo - mam bardzo wrażliwe spojówki, które bardzo nie lubią szczególnie tych długich godzin pracy przy komputerze. Niestety  z większość tych czynników, które tak źle wpływają na nasze oczy nie możemy wyeliminować, bo jak tu skrócić godziny pracy przy komputerze, jeśli tego wymaga od nas nasza praca zawodowa. Właśnie dlatego warto ulżyć naszym oczom stosując krople do oczu Euphrasia Świetlik.

Najczęstsze dolegliwości oczu, które nas dotykają:
 • pieczenie
 • swędzenie
 • uczucie piasku pod powiekami 
 • łzawienie 

Problemem, który mnie najczęściej dotyka jest łzawienie oczu, zdarza mi się to bardzo i jest bardzo uciążliwe, ponieważ zaraz po nim pojawiania się swędzenie. Najbardziej odczuwam to podczas długich godzin przy komputerze....


Moim sprzymierzeńcem i pomocnikiem z problemem wrażliwych oczu stały się krople do oczy Euphrasia Świetlik - są one oparte na naturalnych składnikach aktywnych, dzięki czemu są przyjazne dla naszych oczu. Baza tych kropli to świetlik oraz rumianek - oba znane są ze swego dobroczynnego wpływu na oczy. Świetlik ma właściwości przeciwzapalne i przeciwalergiczne, natomiast rumianek zawiera składniki, które zmniejszają stany zapalne spojówek, a także działają antyseptycznie i pomagają naszym oczom bronić się prze podrażnieniami. 


Co daje stosowanie kropli Euphrasia Świetlik?
 • dają natychmiastową ulgę 
 • można ich używać przez długi czas - nie ma ograniczeń czasowych
 • są łatwe w aplikacji, zamknięte w poręcznym opakowaniu, które można schować do torebki i zawsze mieć przy sobie

Sama zauważyłam, iż od kiedy ich używam mój problem ze łzawieniem oczu podczas długiej pracy przy komputerze zniknął. Zresztą podobnie, jak i uczucie pieczenia oczu. Myślę, że takiej krople przydadzą się każdemu, kto długo pracuje przy komputerze i odczuwa dyskomfort z tego powodu. Wydaje mi się, iż takich osób jest bardzo dużo. 

CIEKAWOSTKA:
Krople do oczu Euphrasia Świetlik mogą również stosować osoby noszące szkła kontaktowe, co ważne można ich używać nie zdejmując szkieł kontaktowych. Fakt ten wyróżnia je na tle innych kropli do oczu. 

Komentarze

 1. Dobrze wiedzieć o takich kroplach. Warto je mieć przy sobie, oczy zaczytane albo blogerskie cierpią najbardziej :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedyś stosowałam te krople i miło sobie je wspominam, lubiłam je właśnie za to że można było ich używać przy soczewkach

  OdpowiedzUsuń
 3. Po recenzji widzę, że u mnie byłyby bardzo pomocne

  OdpowiedzUsuń
 4. O super właściwościach świetlika słyszałam nie raz, ale krople widzę pierwszy raz u Ciebie na blogu :)
  Myślę, że super rozwiązanie na zmęczone oczy.
  Pozdrawiam
  Sylwetta

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja mam bardzo wrażliwe oczy i krople to u mnie must have. Najczęściej robię zapas w aptece internetowej. Krople do oczy bez recepty zamawiam prosto do domu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka