Koloryzujące odżywki do włosów JOANNA Ultra Color

W ostatnim czasie miałam okazję przetestować nowość marki Joanna - mowa o koloryzujących odżywkach do włosów z serii Ultra Color. Występują one aż w 5 wersjach przeznaczonych do różnych kolorów włosów.Koloryzujące odżywki do włosów Joanna Ultra Color występują w następujących wersjach:

 • - do zimnych odcieni blondów
 • - do ciepłych odcieni blondów
 • - do odcieni rudych
 • - do odcieni czerwonych
 • - do włosów brązowych


Jak stosować odżywki koloryzujące Joanna?

Odżywka ma dość gęstą konsystencję, dzięki czemu nie spływa z włosów. Opakowanie, w którym znajduje się odżywka jest bardzo poręczne i pozwala na swobodne dozowanie produktu. Przed rozpoczęciem nakładania odżywki koloryzującej trzeba założyć na dłonie rękawiczki ochronne- jest to produkt, który może barwić skórę. Odżywkę nakładamy na włosy na 3 minuty (tak zaleca producent), po czym ją spłukujemy (będąc cały czas w rękawiczkach, gdyż łatwo o tymczasowe przebarwienia na skórze).


Jak ja używałam koloryzującej odżywki do włosów Joanna Ultra Color?

Na pierwszy ogień wybrałam odżywkę w wersji do odcieni rudych. Producent informuje, że jedno opakowanie wystarcza na około 10 użyć- u mnie wystarczyło tylko na jedno użycie, ale moja koleżanka ma włosy średniej długości i spokojnie ta odżywka koloryzująca wystarczyła jej na kilka użyć. Faktycznie trzeba używać rękawiczek, gdyż produkt barwi skórę. Ja trzymałam odżywkę na włosach przez około 10 minut, dzięki czemu udało mi się uzyskać dość intensywny kolor.


Koloryzująca odżywka do włosów Joanna Ultra Color- efekt

Muszę przyznać, iż zaskoczyła mnie ona bardzo pozytywnie. Odżywka faktycznie nadaje włosom piękny odcień, wyglądają one na odżywione, są lśniące i błyszczące. Dla mnie jest to idealny sposób na szybkie odświeżenie koloru, czego dawno nie robiłam.
Na ten moment wypróbowałam wersję do odcieni rudych, gdy ten kolor się wypłucze zamierzam wypróbować wersję do włosów brązowych i w odcieniach czerwieni. Uważam, że jest to bardzo ciekawy produkt, który będzie pojawiał się u mnie co jakiś czas.


Znacie koloryzujące odżywki do włosów Joanna Ultra Color?
Co sądzicie o tego typu produkcie?

Komentarze

 1. Nadal czekam az wypuszcza coś mocnego do ochładzania kolorów ciemnych, u mnie ash brown jest turbo problematyczny bo stale podbija w zółte tony po myciu

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja użyłam dziś po raz pierwszy też do włosów rudych i kolor jest świetny. Niestety wystarczyła ledwie jedna tubka na moje włosy bo mam długie i gęste. Co do aplikacji to nakladała mi ją na szczęście koleżanka bo sama nie dałabym rady gdyż jest mega gęsta.

  OdpowiedzUsuń

 3. Jeśli ktoś nie chce farbować włosów a chce mieć kolorowe włosy, to można poszukać sklepu z perukami. To dobry sposób na szybką metamorfozę wyglądu.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka