Moje dzieci są w bajce, czyli personalizowane bajki od Jestemwbajce.pl

Moje dzieci zostały bohaterami bajki, a wszystko to dzięki personalizowanej bajce od jestemwbajce.pl - jeśli szukacie oryginalnego prezentu na dzień dziecka, to właśnie go znaleźliście. Jak z pewnością zauważyliście - bardzo lubię wszelkiego rodzaju personalizowane gadżety i prezenty, właśnie dlatego tak bardzo przypadła mi do gustu książeczka, w której bohaterami są moje dzieci. 


Moje dzieci pojawiły się w książce "Łucja, Jan i smoczy wyścig". Oczywiście Jaś jeszcze nie jest tego świadomy, ale Łucja jest zachwycona - co chwilę sięga po tą książeczkę  i ją przegląda, a wieczorem przed snem obowiązkowo trzeba przeczytać jej  o przygodach dzielnej Łucji i Jasia. Dawno żadna  książka nie wywołała u niej takich emocji - zresztą nie ma się co dziwić, bo to pierwsza książka, w której to ona jest bohaterem. Zabawne jest to, że nie dziwi jej to, że "latają na smokach", ale to, że Jaś w tej książce już chodzi już tak. 


Zamówienie personalizowanej książki jest bardzo łatwe i cały proces tworzenia książki przebiega bardzo szybko. Wszystkiego dokonujemy na stronie  jestemwbajce.pl -  do wyboru mamy kilka książek, zarówno z jednym bohaterem, jak i z dwójką. Myślę, że jest to idealny pomysł na prezent na Dzień Dziecka, bo przecież chyba każde dziecko chciałoby być bohaterem bajki!


Komentarze

 1. taka książeczka , której bohaterem jest nasza pociecha to coś fantastycznego, ja zamierzam zamówić ją dla chrześniaka

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze niech się dzieci uczą czytać :D A pomysł na Dzień Dziecka idealny!!! :D
  Blog szafiarski Oleczki

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł na prezent :) Mój syn ucieszyłby się z książeczki, w której byłby strażakiem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ojej jaki świetny pomysł na książkę dla dziecka :D Super! Sama bym chciała mieć taką książkę w której bym była główną bohaterką xD

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pomysł i z pewnością sprawi wiele radości. To juz wiem, co podaruje mojej chrześnicy. Pozdrawiam serdecznie Ania M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Tak prosty sposób, a jaki fajny, który może przekonać dzieci do czytania książek, jeśli jeszcze tego nie lubią lub nie chcą. Na pewno kiedyś bliżej się temu przyjrzę. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Widziałam już je gdzieś, genialny pomysł z taką książką ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Słyszałam o takich ksiazeczkach. Fajna sprawa i ciekawa pamiątka

  OdpowiedzUsuń
 9. Muszę przyznać, że zastanawiam się nad podarowaniem takiego prezentu dziecku. Córka uwielbia książki i lubi oglądać siebie - to mógłby być strzał w 10!

  OdpowiedzUsuń
 10. Też zamawialiśmy taką bajeczkę, wybraliśmy wersję o strażaku. Świetna sprawą - i tyle radości dla dziecka ! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Mamy w domu nieco inną książeczkę, której bohaterem jest mój synek. Bardzo często ją przeglądamy.

  OdpowiedzUsuń
 12. Z pewnością jest to przemiła pamiątka, która będzie dzieciom sprawiać frajdę przy czytaniu, a potem trafi do kuferka skarbów :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Już ostatnio widziałam te książeczki i przyznam, ze wydają sie bardzo ciekawe - zwłaszcza dla dzieci!

  OdpowiedzUsuń
 14. Fantastyczny pomysł na prezent- nie tylko na Dzień Dziecka

  OdpowiedzUsuń
 15. Rewelacyjne są takie książeczki :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetny pomysł na prezent - myślę, że każde dziecko marzy o tym, aby zostać bohaterem opowieści...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka