POP UP BAZAR Wiosenne wietrzenie szafy z CLOTIFY - 18 maja 2018 w Warszawie

W dzisiejszym wpisie chcę Wam opowiedzieć o ciekawym wydarzeniu, które będzie miało miejsce 18 maja 2018 w Warszawie w  Kampusie uczelni VIAMODA. Mowa o POP UP BAZAR Wiosenne wietrzenie szafy, gdzie również będę ja i część mojej szafy :) 


SZCZEGÓŁY:
  • Kiedy? 18 maj 2018r , godzina 12:00-20:00
  • Gdzie? Warszawa Ul. Arabska 7A, 03-977 Warszawa
  • WSTĘP WOLNY!
  • Wymieniaj, kupuj, sprzedawaj ubrania! Skorzystaj z porad stylistki, zrób sobie sesję lookbook’ową, weź udział w konkursie na najlepszą stylizację i zgarnij voucher zakupowy na 500 PLN do wydania w salonach marki RESERVED!
  • Dodatkową atrakcją będzie prezentacja aplikacji mobilnej Wirtualna Szafa CLOTIFY, niezwykle przydatnej dla tych, którzy chcieliby kupować, sprzedawać czy wymieniać ubrania w sieci.
  • WAŻNE! Chcesz przynieść swoje ciuchy, wyślij wcześniej zgłoszenie na adres mailowy: marketing@viamoda.edu.pl w treści wpisując: POP-UP BAZAR wielkie wiosenne wietrzenie szafy, Imię i Nazwisko, Adres mailowy, Numer telefonu

Powyżej przykłady ubrań, które zabieram ze sobą 18 maja na POP UP BAZAR - to tylko część mojej wyprzedaży szafy na tym wydarzeniu, rzeczy będzie więcej, a ceny jak zawsze atrakcyjne. Do tego będzie można je obejrzeć "na żywo" - i będziemy mogły porozmawiać :DDD
Wstępnie będę tam w godzinach od 12  do około 16 - serdecznie zapraszam!

Będzie mi miło jeśli uda się nam tam spotkać!


Aplikację CLOTIFY można pobrać na swój telefon za darmo 
z App Store, Google Play bądź ze strony: www.clotify.com

 ____________________
WARTO PRZECZYTAĆ:

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka