Lipcowy MIX ZDJĘĆ - instamix z mojego INSTAGRAMU - dużo nowości dla mamy i dzieci

Mixy zdjęć - bardzo je lubię i ostatnio systematycznie pokazuję je Wam na blogu, dzisiaj mam dla Was lipcowy mix zdjęć - wszystkie zdjęcia możecie na bieżąco śledzić na moim profilu na INSTAGRAMIE - marcelkafashion    


Zanim przejdę do moich zdjęć z lipca  - chciałabym Wam przybliżyć  bezmleczne koncentraty i napoje probiotyczne od joyday.info - jest to temat jak najbardziej na czasie, ponieważ obecnie probiotyki w ekologicznych produktach spożywczych odgrywają bardzo ważną rolę. Produkty probiotyczne serii JOY DAY stały się już marką będącą gwarancją najwyższej jakości spożywczych, bezmlecznych produktów probiotycznych zawierających kompleks żywych kultur bakterii prozdrowotnych. Wśród moich znajomych już kilka osób spożywa wspomniane produkty probiotyczne i bardzo je sobie chwali, więc uważam że są godne uwagi.


MAŁA MODA - czyli nowości w szafie Łucji, których ostatnio pojawiło się na blogu całkiem sporo :)


ZAKUPY - czyli to, co kobiety lubią najbardziej,a butów i torebek przecież nigdy nie jest za dużo... No i właśnie sobie uświadomiłam, że nie pokazywałam Wam jeszcze moich zdobyczy z wyprzedaży - muszę koniecznie zrobić zdjęcia tego, co upolowałam :)


STYLIZACJE CIĄŻOWE - staram się je Wam pokazywać w miarę często, zresztą wydaje mi się, że mimo wszystko łatwiej jest się dobrze ubrać w ciąży latem, ponieważ można nosić te wszystkie zwiewne sukienki i bluzeczki, w których jest bardzo wygodnie.

DZIEŃ KURIERA - zdarza się raz na jakiś czas, ale to zawsze miłe, gdy kilka paczek dotrze tego samego dnia...

AKCJA WYPRAWKA - to właśnie na temat wyprawki dla Jasia było ostatnio całkiem sporo wpisów, no ale chyba Was to nie dziwi :)

WYPRAWKA DLA MAMY - pojawiło się też trochę wpisów związanych z tym, czego potrzebuje przyszła mama, bo przecież kobieta w ciąży musi pamiętać również o sobie...

ŁUCJA - ostatnio gości na blogu dość często :)

KOSMETYKI - zagadnienia z obszaru Beauty są mi bardzo bliskie i chyba właśnie dlatego na blogu pojawia się bardzo wiele wpisów typowo kosmetycznych, ale ja to po prostu bardzo lubię :)


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka