Spędź dzień za mną - w czwartek przejmuję Snapchat CLOTIFY

Podjęłam się pewnego wyzwania - w najbliższy czwartek, tj. 9.03.2017 przejmuję Snapchat CLOTIFY. Jest to dla mnie nie lada wyzwanie, ponieważ jeszcze nigdy nie korzystałam z tej aplikacji jeśli chodzi o własne Snapy, jedynie oglądałam filmiki ulubionych blogerek. Będzie mi bardzo miło, jeśli zaobserwujecie Snapchat CLOTIFY i spędzicie ten dzień ze mną, a właściwie to ze mną i z Łucją ;) Przy okazji wrzucę kilka rzeczy do wirtualnego Second Handu na Clotify, żeby pokazać Wam jakie to proste 


 _____________________
WARTO PRZECZYTAĆ:
Jeśli jeszcze nie macie aplikacji SNAPCHAT na swoim smartfonie to możecie ją pobrać z Google Play i App Store. Po zainstalowaniu aplikacji musicie wyszukać CLOTIFY i zaobserwować :)

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli to zrobicie i będziecie ze mną przez ten dzień, poza tym traktuję to trochę jak eksperyment i bardzo ciekawi mnie czy spodoba się Wam taka forma komunikacji - może warto pomyśleć o własnych snapach :)

Komentarze

 1. Ja kompletnie nie wiem o co chodzi z tą apką :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja dopiero pierwszy raz miałam z nią styczność od tej drugiej strony, ciekawe doświadczenie, ale nie jest to takie proste jak się wydaje...

   Usuń
 2. Jak dla mnie to jakaś nowość ale życzę Ci powodzenia ;)
  Obserwujemy? zacznij i daj znać u mnie ;)
  www.jagglam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam snapchata i raczej mieć nie będę. Jakoś nie jest mi on potrzebny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja mam zainstalowanego, ale rzadko jestem na bieżąco...

   Usuń
 4. Nie mam snapa i w sumie jakoś mnie nie kusi aby go zakładać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się długo wzbraniałam przed snapchatem, a jednak jakoś wsiąkłam ;) Może nie snapuję codziennie po kilkadziesiąt razy, ale przynajmniej raz dziennie tam zaglądam, a kilka razy w tygodniu (albo i kilkanaście ;) coś wrzucę. W sumie polecam, fajna zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację - zabawa fajna, ale ja wolę chyba oglądać innych

   Usuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka