Szczoteczka elektryczna Oral-B Precision Clean 700 White - moja opinia

Dzisiejszy wpis planowałam rozpocząć od historii moich problemów z zębami, nawet napisałam sobie na brudno - gdy czekałam w kolejce do lekarza - tekst, ale wyszło tego całkiem sporo, a przy tym jest to dość długa u smutna historia, że ostatecznie zrezygnowałam. Powiem tylko tyle: problemy z zębami miałam od wczesnego dzieciństwa - podobno od leków i trwają one do dnia dzisiejszego. W związku z tym, że jesteśmy już przy temacie zębów - w dzisiejszym wpisie chciałabym się z Wami podzielić moją opinią na temat elektrycznej szczoteczki  do zębów Oral-B Precision Clean 700 White

 
Choć używałam różnych szczoteczek do zębów, to takiej elektrycznej szczoteczki do zębów z prawdziwego zdarzenia nigdy nie miałam - jedynie jakąś marketową za grosze, która zbyt długo mi nie służyła. Dlatego tym bardziej się ucieszyłam, gdy dostałam tą szczoteczkę, która mnie zachwyciła. Po pierwsze wygląd - śliczny model, do którego jest dołączone etui idealne w podróży. Po drugie ciekawy kształt, dzięki któremu szczoteczka bardzo dobrze leży w dłoni.


Szczoteczkę Oral-B Precision Clean 700 White odróżnia od innych szczoteczek to, że nie jest na zwykłe baterie, które najczęściej zbyt długo nam nie wytrzymują, a potem okazuje się, że nie mamy zapasowych i szczoteczka odchodzi w niepamięć - tylko ma dołączoną ładowarkę. Szczoteczka po naładowaniu - przy codziennym używaniu wytrzymuje około tygodnia. Także, tak jak telefon - ładujemy ją raz na jakiś czas.  

Po pierwszym użyciu byłam średnio z niej zadowolona - wydawało mi się, że nie umiem nią dokładnie umyć zębów, bo przecież zwykła szczoteczka, której używałam do tej pory - była znacznie większa. Jednak to dziwne wrażenie przeszło mi po kilku myciach - wydaje mi się, że po prostu musiałam dojść do wprawy w jej użytkowaniu. Teraz wszystko jest super - szczoteczka świetnie się sprawuje, a ja sprawnie nią operuję.

Zalety szczoteczki elektrycznej Oral-B Precision Clean 700 White- według producenta:


 • system szczotkowania 3D Action: 20000 ruchów pulsacyjnych oraz 8800 ruchów oscylacyjnych,
 • sygnalizator czasu mycia (krótka przerwa pracy szczoteczki, co 30 sekund) informujący o konieczności przejścia do kolejnej ćwiartki uzębienia,
 • 2-minutowy sygnalizator czasu mycia (dłuższa przerwa w pracy szczoteczki) informuje o upłynięciu czasu mycia zębów,
 • specjalistyczny system włókien końcówki,
 • czujnik nacisku kontrolujący nacisk,
 • wskaźnik naładowania szczoteczki,
 • pełne naładowanie szczoteczki pozwala stosowanie szczoteczki przez tydzień bez ponownego ładowania (przy szczotkowaniu dwa razy dziennie po dwie minuty),
 • etui podróżne pozwala na bezpieczne podróżowanie.                                                                              


Odnosząc się do zalet szczoteczki wymienionych przez producenta - wszystko się zgadza. Szczoteczka posiada wiele "bajerów" - udogodnień, które mają na celu pomóc nam w sprawnym i dokładnym myciu zębów. Dzięki tym udogodnieniom wiemy czy nacisk jest odpowiedni, jak długo powinniśmy szczotkować zęby itd. Niby te informacje nie są niezbędne, ale z drugiej strony fajne są takie rzeczy - sprawiają, że szczoteczka jest wyjątkowa i inna niż wszystkie. 


 Co sądzicie o tej szczoteczce? Jakich szczoteczek używacie?Szczoteczkę testowałam dzięki portalowi Uroda i Zdrowie.

Komentarze

 1. Z różową się jeszcze nigdy nie spotkałam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczna tez bym taka chciała jak mam niebieska

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam, z chęcią się z nią zapoznam. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajna:)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. wygląda bardzo ładnie, kiedyś ją pewnie zakupię:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa i nowoczesna forma szczotkowania ząbków. Szkoda jednak, że te nasadki są drogie w wymianie :(

  OdpowiedzUsuń
 7. JA od niedawna przestałam uzywać szczoteczki elektrycznej, nie dlatego, że uwazam że zwykła jest lepsza, w żadnym wypadku. Ale dentysta polecił mi zakup irygatora do zębów. kupiłam panasonica i jestem z niego zadowolona bardzo. w koncu bez problemu udje mi sie wyczyścić szczeliny miedzy zębami, któe są u mnie baaardzo ciasne.

  OdpowiedzUsuń
 8. No właśnie. Ile kosztują takie końcówki i jak często się je zmienia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Niedawno kupiłam to szczoteczkę i jestem z niej bardzo zadowolona. Wcześniej używałam tradycyjnej szczoteczki i zmiana jest ogromna.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka