Pielęgnacyjna walizka od CeraVe - BOX CEREVE od Pure Beauty

 *Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*

Podczas wakacji nie możemy zapominać o odpowiedniej pielęgnacji naszej skóry, dlatego gdy otrzymałam specjalną pielęgnacyjną walizkę od Pure Beauty bardzo się uciszyłam, ponieważ znalazły się w niej kosmetyki niezbędne na wakacje. Znalazłam w niej kosmetyki pielęgnacyjne od marki CeraVe, które zadbają o odpowiednie nawilżenie skóry.

@ceravepolska #summerupyourbody #cerave #skincare #bodycare #ceravepoland


BOX CEREVE od Pure Beauty - zawartość:

  • CeraVe Nawilżający pieniący się olejek do mycia
  • Cerave Nawilżająca emulsja do mycia do skóry suchej i bardzo suchej - wersja mini
  • Cerave Nawilżający balsam do skóry suchej - w dwóch wersjach: standardowa pojemność i wersja mini
  • Cerave Nawilżająca emulsja do mycia dla skóry normalnej i suchej


CeraVe Nawilżający pieniący się olejek do mycia

Olejek ten jest dedykowany do mycia skóry normalnej, suchej i bardzo suchej, to co dla mnie szczególnie ważne to fakt, iż może być stosowany zarówno przez osoby dorosłe, jak i dzieci, a nawet niemowlęta już od 1 miesiąca życia, dzięki czemu jest to idealny produkt do stosowania przez całą rodzinę. Produkt ten jest bogaty w składniki aktywne, takie jak: ceramidy, kwas hialuronowy, trójglicerydy i skwalan - mają one działanie odbudowujące barierę ochronną skóry, a jednocześnie głęboko ją nawilżają. 

Cerave Nawilżająca emulsja do mycia do skóry normalnej i suchej 

Wersja o pojemności 88 ml - idealna do wakacyjnej walizki. Emulsja zawiera w swym składzie kwas hialuronowy jest dedykowana do skóry normalnej, suchej i bardzo suchej. Ma działanie silnie nawilżające, dzięki zawartości ceramidów i wspomnianego wcześniej kwasu hialuronowego, a także zastosowanej technologii MVE, która sprawia, że odbudowana jest naturalna bariera ochronna skóry. Jednocześnie ma ona delikatną i lekka formułę, która sprawia, że jej stosowanie to przyjemność.

Cerave Nawilżający balsam do skóry suchej 

Balsam ten nawilża i wspiera odbudowę bariery ochronnej skóry twarzy, jak i ciała - wszystko to dzięki zawartości 3 kluczowych ceramidów i kwasu hialuronowego, a także zastosowanej technologii MVE, która sprawia, że składniki aktywne są stopniowo uwalniane, dzięki czemu skóra jest nawilżona przez cały dzień. Podoba mi się jego lekka, nietłusta formuła, która sprawia, że nakłada się go szybko i jest bardzo wydajny. 

Cerave Nawilżający balsam do skóry suchej - wersja mini 50 ml, która idealnie sprawdzi się na wakacje. 

Cerave Nawilżająca emulsja do skóry suchej i bardzo suchej 

Emulsja ta niezwykle lekką i nietłustą formułę, została ona opracowana z myślą o skórze bardzo suchej, podrażnionej i skłonnej do alergii. Ma działania silnie nawilżające, jednocześnie wspiera odbudowę bariery ochronnej skóry. Dodatkowy plus to bezzapachowa i hypoalergiczna formuła, którą szybko się nakłada i jest bardzo wydajna.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka