BOX MIXA od Pure Beauty - sera do twarzy

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*

Serum do twarzy to dla mnie bardzo ważny element codziennej pielęgnacji skóry, dla tego ucieszył mnie fakt, iż w ramach współpracy z Pure Beauty otrzymałam specjalny MIXA BOX, w którym znalazły się nowe sera do twarzy od marki Mixa. Te trzy sera odpowiadają na różne potrzeby skóry i co ważne można je ze sobą łączyć i nakładać je razem - warstwowo lub też na różne strefy twarzy. Sera do twarzy MIXA:

  • Serum Przeciw Niedoskonałościom z kwasem salicylowym i niacynamidem
  • Serum Nawilżające Przeciw Przesuszeniom z kwasem hialauronowym i kwasem mlekowym
  • Serum Przeciw Przebarwieniom z witaminą Cg i kwasem glikolowym


#mixa #skincare #mixaserum #serumlabMIXA Serum Nawilżające Przeciw Przesuszeniom z kwasem hialauronowym i kwasem mlekowym 

Serum to jest dedykowane do stosowania na suche i podrażnione partie skóry, sprawdzi się szczególnie przy skórze suchej i wrażliwej. Dzięki składnikom aktywnym sprawia, że skóra przestaje być ściągnięta i podrażniona, co dla mnie osobiście zawsze jest największym problemem, ponieważ moja skóra ma skłonność do przesuszeń. Serum Mixa spełniło tutaj idealnie swoją rolę - intensywnie nawilża skórę i poprawia jej wygląd. 


Mixa Serum Przeciw Przebarwieniom z witaminą Cg i kwasem glikolowym

Serum to dedykowane jest do skóry z przebarwieniami i nierównym kolorytem, ponieważ wpływa na ich redukcję, a także sprawia, że skóra staje się zdecydowanie bardziej rozświetlona. Efekt redukcji przebarwień jest widoczny już po 4 tygodniach stosowania - wg testów klinicznych po tym czasie przebarwienia są mniej widoczne aż o 23%.


Mixa Serum Przeciw Niedoskonałościom z kwasem salicylowym i niacynamidem

Serum to jest dedykowane do skóry z problemami, skłonnej do trądziku, na której pojawiają się niedoskonałości i rozszerzone pory. Dzięki zawartości kwasu salicylowego i niacynamidu widocznie wygładza skórę i redukuje niedoskonałości, wg testów klinicznych zmniejsza widoczność zaskórników o 90% już po 4 tygodniach stosowania. 


Sera  do twarzy od MIXA zachwyciły mnie swoim zastosowaniem i tym, że są komplementarne, dedykowane do różnych potrzeb naszej skóry, na które możemy zadziałać stosując je oddzielnie lub łącząc je. Bardzo podoba mi się fakt, iż są one idealne dla posiadaczek wrażliwej skóry, a ich formuła pozwala je dowolnie miksować, łączyć, nakładać warstwowo lub tylko na wybrane partie twarzy. W moim przypadku zazwyczaj stosuję metodę mieszaną - serum nawilżające stosuję na całą twarz, serum na przebarwienia na nos i policzki, a serum przeciw niedoskonałościom tam, gdzie one się pojawiają. Dla mnie jest to połączenie idealne, a moja skóra wygląda zdecydowanie lepiej, jest odpowiednio nawilżona i rozświetlona. 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka