Box Revitalift Clinical od PURE BEAUTY

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*

O naszą skórę powinniśmy dbać przez cały rok, dlatego tak ważne jest stosowanie filtrów SPF codziennie przez cały rok. W ramach współpracy z Pure Beauty otrzymałam wspaniały Box Revitalift Clinical, w którym znalazły się kosmetyczne perełki marki L'oreal Paris, które pomogą chronić skórę przed promieniowaniem UV i wolnymi rodnikami. #skincare #revitaliftclinical @lorealparis BOX Revitalift Clinical:

  • L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, witaminą W i kwasem salicylowym
  • L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL Rozświetlający UV fluid SPF50+ z witaminą C


80% oznak starzenia się skóry jest spowodowane przez promienie UV.
Rozwiązanie?
Idealne połączenie - SPF50 i witamina C 

KROK 1 
L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL Serum do twarzy z 12% czystej witaminy C, witaminą W i kwasem salicylowym


Dzięki zawartości składników aktywnych serum to sprawia, że w widoczny sposób zmniejszeniu ulegają 3 kluczowe oznaki starzenia się skóry. Serum Revitalift Clinical zostało wzbogacone 12% procentową czystą witaminą C, witaminą E oraz kwasem salicylowymi, które sprawiają, że koloryt skóry zostaje wyrównany, a rozszerzone pory i zmarszczki są mniej widoczne.

Już po miesiącu stosowania serum skóra jest 2x bardziej rozświetlona i 3x gładsza. (Badanie kliniczne na 63 osobach, po 4 tygodniach)


KROK 2 
L'OREAL PARIS REVITALIFT CLINICAL Rozświetlający UV fluid SPF50+ z witaminą C


Ultra lekki krem o formule anti-aging, który jednocześnie zapewnia bardzo wysoka ochronę przed promieniowaniem UVA i UVB. Został dodatkowo wzbogacony o witaminę C - dzięki czemu przeciwdziała i zapobiega pierwszym oznakom starzenia się skóry. 

Bardzo podoba mi się w nim lekka, nieklejąca się konsystencja, która daje niewidoczne wykończenie na skórze - w oparciu o technologię NETLOCK, czyli po nałożeniu na skórze tworzy się ultracienka, jednolita oraz wytrzymała warstwa ochronna.

W ciągu pierwszego miesiąca 93% kobiet przyznaje, że przebarwienia są mniej widoczne, a 92% potwierdza, że drobne zmarszczki są zredukowane. (Samoocena 105 kobiet po 4 tygodniach)


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka