Jak dobrać bieliznę modelującą do budowy ciała?

*ARTYKUŁ PARTNERA - reklama www.sklep.justbeck.com.pl  *

Chcesz wyglądać korzystnie w obcisłych ubraniach? Zależy Ci na tym, aby wysmuklić brzuch i talię? Podpowiemy Ci, jak dobrać bieliznę modelującą do budowy ciała, a będziesz mogła poczuć się pewnie.Jakie są rodzaje bielizny modelującej?

W sklepach można kupić różne modele bielizny modelującej, która optycznie wyszczupla sylwetkę, zakrywające nieestetyczne fałdki. Kobiety często wybierają body shaper, który obejmuje obszar od biustu po uda, zbierając nadmiar tkanki w tych partiach ciała. Ciekawą opcją są również majtki modelujące dostępne w wariantach z wysokim stanem, które wyszczuplają talię i brzuch, a także podnoszą pośladki. Posiadające dyskretne zamki i zapięcia na haftki kombinezony wyszczuplające dla kobiet od JustBeck pozwalają na kompleksowe modelowanie sylwetki. Ich długie nogawki i rękawy zapobiegają otarciom, a subtelne wykończenie z koronki sprawia, że ta bielizna modelująca prezentuje się bardzo estetycznie. Nie należy zapominać o halkach wysmuklających, które świetnie sprawdzają się pod sukienkami i spódnicami, ponieważ nie tylko wygładzają sylwetkę, ale także ograniczają widoczność bielizny. Popularnym wyborem wśród pań są także gorsety wyszczuplające talię i brzuch. Bielizna ta wydaje się znakomicie wyrównywać proporcje figury.


Jak dopasować bieliznę modelującą do budowy ciała?

Dobrym rozwiązaniem jest wybór bielizny modelującej odpowiedniej danemu rodzajowi sylwetki w celu uzyskania najlepszych efektów wyszczuplenia. Kobiety posiadające figurę typu gruszka powinny zdecydować się na majtki modelujące, które wysmuklają biodra i podkreślają talię. Świetnymi propozycjami dla pań o sylwetce jabłka mogą być gorset underbust lub kombinezon wyszczuplający. Taka bielizna modelująca pozwala równomiernie rozłożyć tkankę wokół brzucha, optycznie wysmuklając sylwetkę. Natomiast osoby, które mają figurę w kształcie klepsydry, mogą zdecydować się na body shaper optycznie podnoszący i modelujący pośladki.


Jak wybrać właściwy rozmiar bielizny modelującej?

Bielizna modelująca nie powinna powodować dyskomfortu podczas noszenia, dlatego tak ważny jest wybór właściwego rozmiaru. Przed zakupem zapoznaj się z tabelą rozmiarów na stronie producenta i porównaj je z wymiarami swojego ciała. Zbyt ciasna bielizna wyszczuplająca nie pozwoli Ci osiągnąć oczekiwanych efektów, poza tym jej noszenie zwykle powoduje ból wynikający z wrzynania się materiału w ciało, a także negatywnie wpływa na krążenie.


Jak prawidłowo nosić bieliznę modelującą?

Nie zaleca się stosowania bielizny wyszczuplającej przez cały dzień. Wystarczy nosić ją przez maksymalnie 6 godzin dziennie. W ten sposób unikniesz dyskomfortu i podrażnień skóry. Bielizna modelująca powinna być dobrze dopasowana i wykonana z wysokiej jakości, oddychających materiałów. Pamiętaj też o regularnym jej praniu i właściwej pielęgnacji zgodnie z zaleceniami producenta.

Odpowiednio dopasowana do typu sylwetki bielizna modelująca jest niewidoczna pod ubraniem. W naszym odczuciu warto zdecydować się na model wykonany z naturalnych tkanin, które zapewnią Ci komfort podczas noszenia. Jaką bieliznę modelującą Ty byś wybrała? Daj znać w komentarzu.

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka