Plakaty w stylu vintage - jak je zaaranżować?

*Wpis sponsorowany - reklama vintageposteria.pl*


Dlaczego warto mieć plakaty w domu?


Plakaty na ścianę to idealna opcja na to, aby nadać wnętrzu niepowtarzalnego  charakteru, ożywić je i nadać mu "klimatu" - jest to świetna opcja jeśli chodzi o ciekawą dekorację ścienną. Można je powiesić w każdym wnętrzu dobierając jedynie tematykę lub motyw, który będzie nam się najbardziej podobał, a jednocześnie będzie najbardziej odpowiedni do danego wnętrza. Uważam, że plakat dekoracyjny jest świetną opcją jeśli szukamy ciekawego prezentu - świetnie sprawdzi się jako prezent na parapetówkę, na nowe mieszkanie, itp. 


Dlaczego warto wybrać plakaty w stylu vintage?  


Unikalne plakaty w stylu vintage charakteryzują się unikalnością, mamy tam również wiele klasycznych motywów retro, które stanowią piękną dekorację każdego wnętrza. Bazują one na dobrze znanych motywach, a jednocześnie bardzo dobrą jakością wydruków, dzięki czemu wyglądają bardzo stylowo. Dodatkowo jest to świetna alternatywa dla ciężkich obrazów w ogromnych ramach, które niestety nie pasują do każdego wnętrza. 


Jak dobrać plakaty do wnętrza?


Większość plakatów jest na tyle uniwersalna, że może zostać wykorzystana właściwie w każdym wnętrzu. Szukając plakatu do salonu można zdecydować się na dowolną tematykę lub na dowolny motyw. Plakaty z kulinarnymi motywami najczęściej są wybierane do kuchni, czasem do jadalni, sama jestem wielką fanką takich motywów i w swojej kuchni posiadam plakat z kawą.


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka