Kosmetyczny kalendarz adwentowy 2021 Makeup Revolution

 Odliczanie do Świąt Bożego Narodzenia uważam, za rozpoczęte - w związku z czym czas na kalendarz adwentowy. Ostatnio pokazywałam Wam na instagramie kalendarze adwentowe moich dzieci, które przetrwały aż do 2 grudnia i zostały odpakowane w całości - dziś przyszedł czas na mój kosmetyczny kalendarz adwentowy. W tym roku zdecydowałam się na kalendarz Makeup Revolution, ponieważ bardzo lubię ich kosmetyki i mam ich sporo w mojej kosmetyczce. 

Kalendarz adwentowy MUR kryje aż 25 kosmetycznych niespodzianek, są to kosmetyki kolorowe, które pomogą stworzyć piękny makijaż. W kalendarzu znajdują się:

2× Matte Lipstick​
2× Jelly Gloss​
2× Lip Gloss​
1× Lip Liner​
2× Cream Eyeshadow​
1× Beauty Blending Sponge
1× Pressed Powder Highlighter​
1× Pressed Powder Blusher​
1× Pressed Powder Contour​
2× Brow Crayon​
1 × Clear Brow Gel​
1× Eye Definer Pencil​
1× Eye Primer​
4× Make Up Brushes (Full Size​)
1× Keepsake Mirror​
1× Eyeshadow quad ​
1× Reloaded Palette​

Sam kalendarz pięknie się prezentuje i każdy produkt jest zapakowany w osobne pudełeczko z numerkiem i kosmetykiem w środku. W okienku nr 1 znalazła się pomadka w pięknym czerwonym odcieniu, a w okienku nr 2 srebrny cień do powiek w kremie - idealny na sylwestra. 

Oczywiście też nie czekałam z moim kalendarzem adwentowym, tylko otworzyłam cały od razu :) Znalazłam w nim bardzo fajne kosmetyki i akcesoria do makijażu, które z pewnością wykorzystam. 


***

MOJE KALENDARZE ADWENTOWE Z POPRZEDNICH LAT

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka