Pure Beauty - edycja specjalna #sharewithyourbestie

*Wpis w ramach współpracy reklamowej z marką PURE BEAUTY*

W dzisiejszym poście chciałabym zaprezentować Wam box z kosmetykami, który dostałam w prezencie od Pure Beauty w związku z Międzynarodowym Dniem Przyjaźni, który był 30 lipca. W pudełku #SHARE WITH YOUR BESTIE znalazłam kosmetyki marki Garnier, są to produkty do pielęgnacji twarzy z węglem aktywnym.


W pudełku Pure Beauty #SHARE WITH YOUR BESTIE znalazły się następujące kosmetyki:

  • 2x PURE ACTIVE serum przeciw niedoskonałościom
  • Oczyszczający płyn micelarny w żelu
  • Węglowa maska oczyszczająca na tkaninie


GARNIER SKIN NATURALS Węglowa maska oczyszczająca na tkaninie z ekstraktem z liści czarnej herbaty 


Bardzo lubię maski do twarzy na tkaninie, ich używanie to prawdziwa przyjemność - zwłaszcza teraz latem podczas upalnych dni, ponieważ nałożenie takiej maski przynosi skórze uczucie ulgi i ukojenia. Maska Garnier z aktywnym węglem jest dedykowana do skóry z tendencją do błyszczenia się i choć zazwyczaj moje skóra jest raczej sucha i potrzebuje nawilżenia, to teraz latem się to trochę zmieniło i zauważyłam, że często błyszczy się aż za mocno... 


GARNIER CZYSTA SKÓRA Oczyszczający płyn micelarny w żelu


Bardzo lubię płyny micelarne marki Garnier - świetnie sobie radzą nawet z dość mocnym makijażem. Bardzo zaciekawił mnie też płyn micelarny w formie żalu, byłam ciekawa jak sprawdzi się u mnie i czy będzie wygodny w użyciu. Okazało się, że nie tylko świetnie sobie radzi z usuwaniem makijażu, ale również z oczyszczeniem skóry, jednocześnie odblokowuje pory i redukuje niedoskonałości 


GARNIER PURE ACTIVE Serum przeciw niedoskonałościom


Innowacyjne serum do twarzy, które skutecznie walczy z niedoskonałościami skóry - redukuje przebarwienia i wyrównuje koloryt skóry. Odpowiednie dla cery skłonnej do trądziku, co ciekawe serum to szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze czarnych śladów.


#garnier #skincare #pureactive #czystaskóra  


#sharewithyourbestie

W boxie znalazłam 2 sztuki serum przeciw niedoskonałościom GARNIER PURE ACTIVE - jedno dla mnie, a drugie dla mojej #BESTIE z okazji Międzynarodowego Dnia Przyjaźni. To świetna okazja by podczas przyjacielskiego spotkania podzielić się jeszcze nowym kosmetykiem do testowania. Przyjaźń to bardzo ważna sprawa, to relacja, o którą trzeba dbać i którą trzeba pielęgnować - prawdziwi przyjaciele to skarby! 


Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka