Powrót do szkoły - niezbędne gadżety

 *Wpis sponsorowany - reklama NOTINO * 

Śniadaniówki i pudełka na przekąski dla dzieci

Przygotuj swoje dzieci na powrót do szkoły


Wrzesień już niebawem - jest to już ostatni dzwonek, aby pomyśleć nad niezbędnymi gadżetami. Poza typową szkolną wyprawką, na którą składają się zeszyty, artykuły papiernicze i piśmiennie - potrzebne są też zazwyczaj nowe ubrania i buty, bo okazuje się, że dziecko nagle przez wakacje bardzo dużo urosło i nie ma jesiennych ubrań. Trzeba też pomyśleć o gadżetach niezbędnych do noszenia drugiego śniadania, które jest tak ważne. 

Śniadaniówki i pudełka na przekąski dla dzieci

Śniadaniówki - według mnie jest to super sprawa, która w znacznym stopniu niweluje ilość jednorazowych opakowań, a dodatkowo sprawia, że dużo łatwiej jest "nosić śniadanie do szkoły". Obecnie na rynku mamy całe mnóstwo różnego rodzaju śniadaniówek i lunch boxów, które mogą posiadać przegródki i dodatkowe skrytki - dzięki czemu drugie śniadanie naszego dziecka może być bardzo różnorodne, podzielone na części i dziecko w dowolnym momencie może sięgnąć to, na co ma właśnie ochotę. Muszę przyznać, że sama jestem wielką fanką tego  typu lunch boxów i zabieram je ze sobą do pracy. 

Termosy i kubki termiczne dla dzieci

Kolejną ważną sprawą jest możliwość zabrania przez dziecko do szkoły jakiegoś napoju, teraz może to być chociażby zwykły bidon, ale już za moment przyda się kubek termiczny lub termos dla dziecka, ponieważ pozwolą one na utrzymanie odpowiedniej temperatury napoju, a dziecko w ciągu czasu w szkole będzie mogło "napić się czegoś ciepłego". Możemy wybierać spośród wielu naprawdę bardzo ciekawych modeli kubków termicznych i termosów, które są dostosowane do użytkowania przez dzieci w wieku szkolnym.    

Śniadaniówki i pudełka na przekąski dla dzieci

Wracając do typowo szkolnych zakupów papierniczo-piśmienniczych, to uważam, że w miarę możliwości warto dać dziecku możliwość dokonania wyboru szkolnych gadżetów. Może to być chociażby zeszyt czy długopis z ulubionym bajkowym bohaterem, a  może nawet piórnik i plecak, takie drobne rzeczy sprawiają, że powrót do szkoły będzie znacznie przyjemniejszy, a w ładnym zeszycie jakoś lepiej się pisze i liczy. 

Termosy i kubki termiczne dla dzieci
 

Komentarze

  1. nie mam jeszcze śniadaniówki niestety, młody lubi jeść a standardowe są nieco małe

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka