10 LAT BLOGA !!!

 17 maja moje najstarsze dziecko, czyli mój BLOG skończył 10 LAT !!! 

Pierwszy wpis a blogu - Czas zacząć :)) pojawił się 17 maja 2012 roku, tak jak wspominałam w pierwszym wpisie  - blog zawdzięcza swoją nazwę mojej przyjaciółce, która mnie tak nazywała. Do założenia bloga zmotywował mnie mój ówczesny chłopak, a obecny mąż, już nawet nie pamiętam dokładnie jak to się stało, ale widział, że przegląd ulubione blogi prawie codziennie i zachęcił mnie do tego, abym założyła własnego... Nie wiem czy tego nie żałuje, bo do dzisiaj jest moim blogowym fotografem stylizacji ;) 

Jedno jest pewne - z mojego bloga jestem bardzo dumna, pozwolił mi się rozwijać na wielu płaszczyznach, nauczyć się nowych rzeczy, odkryć ukryte talenty i dodał mi pewności siebie. Okazuje się też, że jestem wytrwała - w końcu to moje miejsce w sieci ma już 10 lat, co uważam za bardzo dobry wynik. 

To taki mój internetowy pamiętnik, który ma zapisane wiele ważnych momentów z mojego życia - lubię wracać do archiwalnych wpisów i przypominać sobie dawne dzieje ;) 

10 LAT - to kawał czasu, podczas którego całkowicie zmieniło się moje życie

ŚLUB
DZIECI

STYLIZACJE 

Przez kilka lat prowadziłam zakładkę na blogu WSZYSTKIE SYLIZACJE, gdzie były odnośniki do wszystkich wpisów z moimi stylizacjami wraz z odnośnikami do postów. Ostatnia aktualizacja zakładki jest z 2016 roku - zastanawiam się czy do tego nie wrócić znów.... 

Na wiele stylizacji patrzę z uśmiechem na twarzy, a czasem wręcz ze śmiechem.... 
Z pewnością przez te 10 lat mój styl całkowicie się zmienił, niektóre stylizacje przyprawiają mnie o dreszcze i zastanawiam się, jak ja mogłam się tak ubrać... ale wiele jest też takich, które mimo, że są sprzed wielu lat, to dzisiaj chętnie bym ubrała się tak samo. 

CIEKAWOSTKA - Bardzo lubię przegląd zdjęcia stylizacji, ponieważ często wiążą się z nimi jakieś wspomnienia i patrząc na nie przypominam sobie w jakich okolicznościach zostały zrobione, z jakiej okazji się tak ubrałam i gdzie wtedy się wybierałam, z kim spotykałam, itd.... 

Przygotowałam małe zestawienie / przegląd stylizacji z danych lat

2012

2013

2014

2015

2016

2017

2018

2019

2020

2021

2022


Mały przegląd tego jak zmieniał się wygląd mojego bloga :) 
 • 2021
 • 2018
 • 2016 

 • 2015
 • 2013
 • 2012


Takie małe wspominki :) 
Jestem ciekawa od jak dawna jesteście tutaj ze mną..... 

Komentarze

 1. Piękna rocznica wspaniałego bloga! Mąż miał rację, że Cię zmotywował do założenia bloga, chętnie czytam :) Gratuluję i życzę kolejnych wspaniałych lat blogowania! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 10 lat to szmat czasu, tyle się u Ciebie przez ten czas wydarzyło. Wszystkiego najlepszego i kolejnych wielu lat blogowania! :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziesięć lat to już kawał czasu! Gratulacje. :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego Najlepszego ! świetne podsumowanie tych 10 lat :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja jestem od niedawna, ale zawsze chętnie zaglądam. 10 lat to szmat czasu, gratulacje. Zwróciłam też uwagę na to, że bardzo ładnie ustawiasz się do zdjęć, aż miło popatrzeć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wytrwałości w pisaniu bloga. Super przegląd stylizacji, widać że styl zmienił się w ciągu lat .

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje 🎉🎉🎉🎉🎉

  OdpowiedzUsuń
 8. wow, ile się dzieje przez 10 lat!

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluje! Właśnie mi uświadomiłaś, że ja też założyłam bloga prawie 10 lat temu. Co prawda nie bloguję aż tyle, bo miałam dłuższą przerwę, ale nie myślałam, że to już tyle lat minęło ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne podsumowanie😀 Dalszego udanego blogowania życzę. Blogi są fajne, mają coś z nas 🙂 Pozdrawiam 🙂

  OdpowiedzUsuń
 11. wspaniale tak powspominać, kolejnych tak udanych lat życzę:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne podsumowanie i piękna rocznica życzę kolejnych pieknych lat w blogosferze. Fajnie tak łapać tu wspomnienia..
  https://womanlife-blog.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka