Wiosenne inspiracje perfum

Wiosna coraz bliżej, co bardzo mnie cieszy i w związku z tym warto pomyśleć o nowym, wiosennym zapachu. Przygotowałam wiosenne inspiracje perfum z NOTINO - są to zapachy idealne na wiosnę.

Wiosenne inspiracje perfum:
  • Marc Jacobs Daisy Love Skies
  • Escada Cherry In Japan 
  • Chloé Nomade Naturelle 


Marc Jacobs Daisy Love Skies - woda toaletowa z limitowanej edycji na 2022 rok. Zapach należy do kategorii zapachów kwiatowych, "zielonych", idealnych na wiosnę, zawiera w sobie nuty kryształowe, mech i ambre. Do mnie bardzo przemawia ten zapach, ponieważ jestem fanką zapachów Marc Jacobs Daisy - zachwycają pięknymi kwiatowymi zapachami i oryginalnie wyglądającymi ozdobnymi flakonami. 
Chloé Nomade Naturelle - woda perfumowana dla kobiet, to luksusowy zapach, który zaliczany jest do grupy zapachów cytrusowych. W jej skład wchodzą następujące nuty zapachowe - nuty głowy to mandarynka sycylijska i kardamon, nuty serca to tuberoza i cedr, a nuty bazy to wanilia i pianka.

Escada Cherry In Japan - woda toaletowa dla kobiet, limitowana edycja ciekawego czereśniowego zapachu, który należy do grupy zapachów owocowych. Nuta głowy to oczywiście czereśnia, nuta serca to jaśmin, a nuta bazy to fasola tonka. To właśnie ten zapach intryguje mnie najbardziej, lubię takie słodkie owocowe nuty i myślę, że będzie to idealny dla mnie zapach na wiosnę.

*Wpis powstał we współpracy z NOTINO

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka