Jednorożce, Psi Patrol, Świnka Peppa i Pidżamersi, czyli dziecięce nowości książkowe

 Książeczki z zadaniami są nadal faworytami moich dzieci - uwielbiają szczególnie te z dołączonymi naklejkami. Dla Łucji teraz na pierwszym miejscu są książeczki-bajeczki, które może sama czytać. W dzisiejszym poście kilka naszych nowości - wszystkie można zamówić na ksiazeczkibajeczki.pl

Moje jednorożce ZADANIE PRZYKLEJANIE - pastelowe jednorożce to coś, co dziewczynki uwielbiają, więc wcale mnie nie zaskoczył fakt, iż to właśnie ten magazyn spodobał się Łucji najbardziej. W środku książeczki znajduje się wiele ciekawych zadań, które dzieci rozwiązują z przyjemnością. 

Zabawa w kolory, czyli kolorowanki dla najmłodszych, a w pakiecie naklejki z ulubionymi bohaterami. Szczególnie te młodsze dzieci uwielbiają kolorować, dlatego kolorowanki z ulubionymi bajkowymi postaciami - Psim Patrolem i Świnką Peppą, to strzał w dziesiątkę. 

Opowiadania z naklejkami to seria książeczek z ciekawymi opowiadaniami, które świetnie sprawdzą się do samodzielnego czytania przez starsze dzieci. U nas wciąż Psi Patrol jest na topie i chętnie czytamy opowiadania o tych bohaterskich pieskach. 

Zadanie przyklejanie to książeczki z naklejkami, gdzie dziecko musi podać prawidłową odpowiedź właśnie poprzez przyklejenie odpowiedniej naklejki we właściwe miejsce. Młodsze dzieci mogą rozwiązywać zadania z magazynu wspólnie z rodzicem, jest to ciekawa forma na wspólne spędzanie czasu. 

Książeczki "Bardzo Ważne Sprawy" - trafiły do nas po raz pierwszy i bardzo mi się spodobały, ponieważ poruszają istotne tematy, z którymi warto zapoznać dziecko odpowiednio wcześniej, przykładowo książeczka "Wizyta u lekarza" pokazuje na przykładzie piesków z Psiego Patrolu, że wizyta u lekarza to nic strasznego. 

 * Wpis we współpracy z ksiazeczkibajeczki.pl

Komentarze

 1. Nawet nie wiedziałam, że tyle tego jest 😲 każdy znajdzie coś dla swojej pociechy

  OdpowiedzUsuń
 2. Same cudowności dla dzieci :) Widzę, że Peppa dalej na czasie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dziewczyny też uwielbiają te książeczki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie nigdy dość takich książeczek i gazetek i póki co cieszę się, że dzieci wolą to od komputera i innych technologii

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka