Grudniowe pudełko BeGlossy - Snow&Glow - edycja grudzień 2021

 Kilka miesięcy temu wróciłam do zamawiania pudełek BeGlossy - wykupiłam półroczną subskrypcję i dzięki temu przetestowałam wiele ciekawych kosmetyków, których pewnie bym sama nie kupiła, bo choć uwielbiam testować nowe kosmetyki, to ograniczam ich zakup. Właśnie dlatego te pudełka z kosmetykami świetnie się u mnie sprawdzają - wydaję na nie konkretną kwotę w każdym miesiącu, a mogę testować wiele ciekawych kosmetyków, których wartość przekracza zazwyczaj znacznie kwotę jaką płacę za BeGlossy. 

Pudełka BeGlossy można zamówić korzystając z mojego polecenia - TUTAJ, dzięki czemu zyskam kilka punków, które po osiągnięciu pewnego pułapu można wymienić na darmowe pudełko ;)

Grudniowe pudełko BeGlossy - Snow&Glow - zawartość - grudzień 2021

 Świąteczne pudełko zaskoczyło miłym prezentem w postaci skarpetek Medicine, są urocze  i już jedną parę podkradła mi córka. 


BANANA BEAUTY Błyszczyk do ust - marka bardzo rozpromowana przez blogerki, sama spotykam się z nią po raz pierwszy i muszę przyznać, że bardzo mnie zaskoczyła pozytywnie. Super błyszczyk, pięknie wygląda na ustach - bardzo przypadł mi do gustu. 


W związku z tym, że miałam wykupiony pakiet na 6 miesięcy dostałam dodatkowy kosmetyk dla klientek VIP - maskę do włosów COCO SHINE HELLO BODY. Jeszcze jej nie wypróbowałam, ale bardzo się cieszę, że do mnie trafiła, ponieważ miałam ostatnio kilka produktów tej marki i przypadły mi do gustu. 


Podsumowując grudniowe pudełko BeGlossy bardzo przypadło mi do gustu, znalazłam w nim same ciekawe produkty, które z pewnością wykorzystam.

Komentarze

  1. Bardzo fajna zawartość pudełka :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nawet fajne jest to pudełeczko :D dobra zawartość :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja obecnie zamawiam zwykłego glossyboxa i zawartość ostatnich dwóch mnie troszkę zawodzi...

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka