Biurko jak nowe z kolorowymi podkładkami na biurko

 Wybierając biurka dla dzieci zdecydowałam się na te w białym kolorze, ponieważ idealnie pasowały mi do wystroju dziecięcych pokoi. Zdawałam sobie przy tym sprawę, że blaty będą wymagały specjalnej ochrony, właśnie dlatego zdecydowałam się je chronić w specjalny sposób. Podkładka na biurko okazała się być tym, czego potrzebowałam aby biurka moich dzieci zyskały nowy wygląd i służyły nam długo.

Podkładka na biurko to nic innego, jak kolorowa mata ochronna, która pozwala uchronić mebel przed uszkodzeniami powstałymi podczas żywiołowo tworzonych prac plastycznych. Pozwala ona uchronić biurko przed przerysowaniami, których nie da się usunąć czy też przed kolorowymi pisaki lub farbami, które ciężko później usunąć z powierzchni biurka. Na szczęście dzięki macie można je usunąć bez problemu - jest ona wykonana z winylu wzmocnionego siatką PES - można ją myć i jest odporna na uszkodzenia. 


Do pokoju Jasia wybrałam podkładkę na biurko z kosmosem, która idealnie pasuje do ściany za biurkiem, która jest pomalowana na niebiesko, zgodnie z życzeniem mojego syna. Pięknie się prezentuje jako dodatek w pokoju małego chłopca, a do tego jeszcze spełnia swoją podstawową funkcję - chroni biurko. 


Mata w kwiaty to idealny wybór do pokoju dziewczynki, jest delikatna, ładnie się komponuje z pozostałymi typowo dziewczęcymi gadżetami w pokoju. W związku z tym, że moja córka dużo i chętnie rysuje - taka podkładka na biurko to strzał w dziesiątkę. Łatwo utrzymać ją w idealnym stanie, jest wygodna w użytkowaniu i pięknie się prezentuje. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka