Odkurzacz do wągrów, zaskórników LED Liberex

 Domowe zabiegi pielęgnacyjne stają się obecnie coraz bardziej popularne i łatwe do wykonania w domowym zaciszu. Ostatnio to mojej kosmetyczki trafiło nowe urządzenie - Odkurzacz do wągrów, zaskórników LED Liberex, które zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie.

Odkurzacz do wągrów, zaskórników LED Liberex

  • urządzenie do oczyszczania twarzy
  • ładowane dołączonym kablem USB
  • w zestawie 4 wymienne nakładki
  • odkurzacz posiada 5 poziomów intensywności, dzięki czemu możemy dopasować siłę działania do naszej cery
  • moc: 1,5W
  • waga: 150g

Oczyszczanie twarzy w domu to świetna sprawa - możemy zadbać o naszą skórę jeszcze bardziej, a pomoże nam w tym odkurzacz do wągrów i zaskórników LED Liberex. Urządzenie to pozwala nam na pielęgnację skóry na kilka sposobów - wszystko dzięki temu, że posiada wymienne końcówki i pięciostopniową regulację mocy. Przy skórze wrażliwej, która ma skłonność do podrażnień - tak, jak moja skóra, najlepiej decydować się na te najniższe parametry mocy - w okolicach  20-40%, przy wyższej mocy łatwo przesadzić i zabieg oczyszczania mógłby być zbyt intensywny. 


4 wymienne końcówki:
  • z diamentową głowicą mikrokrystaliczną 
  • owalna 
  • okrągła 
  • do terapii światłem

Diamentowa końcówka pozwoli walczyć z bliznami po trądziku, a także pozwala usunąć martwy naskórek wykonując peeling. 


Okrągła końcówka średniej długości daje możliwość stosowania jej na całym ciele, dzięki czemu mamy dla urządzenia jeszcze więcej możliwości wykorzystania. 


Owalna końców do odkurzacza do wągrów idealnie sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, gdzie zazwyczaj tych zaskórników jest więcej - w okolicach nozdrzy, ust czy oczu. 


Końcówka do terapii światłem pozwala wykonać relaksacyjny masaż twarzy. 


Jak przygotować skórę do domowych zabiegów?
Trzeba zadbać o to, aby usunąć ze skóry resztki makijażu  i otworzyć pory. Dlatego najlepiej zabieg oczyszczania skóry wykonywać po kąpieli, a jeśli nie mamy akurat takiej możliwości, to wystarczy umyć twarz i osuszyć ją ciepłym ręcznikiem, aby usuwanie zaskórników było skuteczniejsze. 


Przetestowałam  wszystkie końcówki i najbardziej polubiłam tą z diamentową głowicą, ponieważ pozwala pozbyć się martwego naskórka  i sprawia, że skóra  wygląda promieniście. Owalna końcówka świetnie sobie radzi z zaskórnikami, które zazwyczaj w domowym zaciszu są trudne do usunięcia, jednak z pomocą odkurzacza Liberex okazało się to możliwe i proste jednocześnie. Urządzenie bardzo przypadło mi do gustu, jestem z niego bardzo zadowolona i szczerze je polecam. 

Komentarze

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka