5 propozycji stylizacji na wesele z sukienką w roli głównej

 Powoli ponownie wkraczamy w sezon wesel - tych mniejszych, a pewnie niebawem i tych większych, jako że  w ostatnim czasie okazji do świętowania było mało i rzadko można było się wystroić, to wyjście na wesele jest świetną okazją do tego, aby założyć sukienkę, szpilki i "przetańczyć całą noc". Oczywiście najlepiej zrobić to w sukience, w której będziemy czuć się dobrze i w której będziemy pięknie wyglądać.  Właśnie dlatego przygotowałam zestawienie 5 propozycji stylizacji na wesele z sukienką w roli głównej, wytypowałam 5 typów sukienek, które będą idealne na wyjście na wesele, a  także sprawdzą się na inne okazje.

5 propozycji stylizacji na wesele z sukienką w roli głównej:
 • wersja maxi
 • little black dress 
 • czerwień 
 • cekiny 
 • asymetryczna sukienka

Sukienka maxi to najbardziej strojna wersja stroju na wesele, ponieważ tego typu długie suknie są niejako zarezerwowane na wielkie wyjścia. Nie każdy lubi taki sukienki, ale ja uważam, że jest to bardzo dobry wybór, sama na ostatnim weselu, na którym byłam miałam zieloną suknię z rozporkiem i czułam się w niej świetnie. Muszę przyznać, że planując stylizację na wesele, na które wybieram się za jakiś czas raczej na 90 % zdecyduję się właśnie na długą, zjawiskową suknię, a to dlatego że jest bardzo mało okazji by ubrać się w ten sposób, a ja kocham takie sukienki. 

Little Black Dress, czyli  słynna "mała czarna" - był okres, że uznawano wybór czerni na wesele to złe posunięcie, ale obecnie odchodzi się od tych dziwnych zwyczajów. Właśnie dlatego czerń jest jak najbardziej odpowiednia - co ważne większość z nas ma w swojej szafie ukochaną klasyczną sukienkę w czerni, którą wystarczy odpowiednio wystylizować dodatkami, które w tym przypadku odgrywają kluczową rolę. 

Czerwona sukienka - według mnie jest to opcja dla kobiet odważnych, które nie boją się wyróżniać z tłumu. Sama kocham czerwień, dobrze się w niej czuję - jest to kolor, który dodaje pewności siebie i sprawia, że przybywa nam energii. Czerwoną sukienkę założymy nie tylko na wesele, ale później wykorzystamy ją również np. podczas walentynkowej randki. 

Cekiny - kobiety lubią błyszczeć jak gwiazdy i właśnie jak gwiazda można poczuć się zakładając cekinowe ubrania. Można postawić na całą sukienkę w cekiny lub tylko na taką, gdzie stanowią one dodatek, są dopełnieniem całej stylizacji. Co ważne taką cekinową stylizację można również wykorzystać w czasie świątecznym lub po prostu założyć ją na sylwestra. 

Czerwona sukienka KLIK

Komentarze

 1. Piękne sukienki :) Wybrałabym taką, którą będę mogła częściej nakładać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tą czernią na wesele to zawsze kontrowersje są ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

instagram @lifebymarcelka